Ana sayfa Magazin Esra Erol’u canlı yayında çıldırttılar

Esra Erol’u canlı yayında çıldırttılar

241
0

9 Mart günü İsmail isimli vatandaş, eşinin “Artık mutlu değilim. Başkasına aşık oldum” diye mesaj attıktan sonra kendisini terk etmesinin ardından ATV’den Esra Erol’un yardımını istedi. İsmail eşi Hanım’dan anlaşmalı boşanmak istediğini ve eşinin 6 çocuk sahibi evli bir adama kaçtığını söylemesi üzerine Esra Erol sinirlerine hakim olamadı.

İsmail Bey canlı yayında yaptığı açıklamada “Eşimin rahatsızlığ yüzünden çocuğumuz yoktu ve eşim 15 yıldır tedavi görüyordu. Ben onu bana çocuk vermediği için terk etmem gerekirken o beni terk etti. Ortada en ufak bir tatsızlık yokken beni terk edip 6 çocuklu adamla kaçtı. Benim tek isteğim onunla anlaşmalı boşanmak” dedi.

Canlı yayına gelen İsmail Bey’in eşi Hanım canlı yayında eşi ile yüzleşti. Bu esanda canlı yayına bağlanan Hanım adlı kadının kaçtığı 6 çocuk sahibi Hakkı Bey   “Karımdan boşanmayacağım Hanım da benim sevgilim” sözleriyle başta Hanım’ın eşi İsmail Bey olmak üzere herkesi çileden çıkarttı.

Canlı yayındaki telefon görüşmesi sonrasında şaşkınlık yaşayan İsmail Bey Esra Erol’dan karısı Hanım’ı Hakkı Bey’den kurtarmasını istedi. Hakkı Bey’in eşi Ayşe hanım ise 6 çocuğunun babası olan Hakkı’dan boşanmayacağını mutlu yuvalarını Hanım’ın yıktığını söyleyerek isyan etti.

Bu yaşananların yanı sıra Hakkı Bey’in kardeşinin gelini ile arasında aşk dedikodusu çıktığı hatta kadının iftiralardan dolayı intihar ettiği ortaya çıktı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here