Ana sayfa Magazin Estetikli güzel iddialarına cevap verdi

Estetikli güzel iddialarına cevap verdi

500
0

2020 Miss Fashion  güzeli seçile  Elif Yılmaz, hakkında estetikli olduğuyla ilgili eleştirilere karşı samimi itiraflarda bulundu. Yarışma öncesi ve sonrasında sadece burnunda estetik olduğunu söylediğini söyleyen Yılmaz “2013 yılında bir kaza geçirdiğini ve bu kaza yüzünden sevdiklerini kaybettiğini ve o kazadan yaralı olarak kurtulduğunu, sonrasında da burnundan küçük bir estetik ameliyat geçirdiğini” ifade etti.

Burnuna yaptırdığı estetik için birazcık pişman olduğunu belirten Elif Yılmaz “ Sadece bu yüzden estetikli damgası yedim. Ameliyat öncesi de aslında burnum güzeldi. Günümüzde zaten estetik yaptırmayan neredeyse kalmadı” diye konuştu

Hakkında yapılan ‘Estetikli güzel’ eleştirilerine de cevap veren Elif Yılmaz, “Estetikli olmam hakkında bu eleştirileri yapanlar hayatlarında ne spor ne de kendilerine bakım yapıyorlar. Ben kendimi devamlı olarak yeni bir şeyler yaparak yeniliyorum. Yediğime, içtiğime ve sporuma özen gösteriyorum. Formumu korumak için her gün kendimden özveride bulunuyorum. Halen yatma ve kalkma saatlerim bile bellidir. Her şey o kadar dışarıdan göründüğü kadar kolay değil. Hakkımda duyduğum İlk kötü eleştiri geldiğinde çok etkilenmiş ve üzülmüştüm. Ama artık sosyal medya üzerinden yüzlerce güzel mesajlar alıyorum. Burada da hakkımda yapılan haksız eleştiriler var ama ben bunlara kulağımı tıkıyorum. Bana gelene kadar estetiği abartan o kadar ünlü isim var ki. Bunlara laf söyleyemeyenlerin bana laf söylemelerine sadece gülüyorum. Artık eleştirilere kulağımı tıkadım ve sadece işlerime konsantre oldum” diyerek sözlerini tamamladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here