Ana sayfa Magazin Evi yanan Çılgın Sedat belediyenin ayarladığı otelde ailesiyle kalmaya başladı

Evi yanan Çılgın Sedat belediyenin ayarladığı otelde ailesiyle kalmaya başladı

216
0

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Beylikdüzü’nde meydana gelen olayda Çılgın Sedat olarak bilinen ünlü şarkıcı Sedat Kapurtu’nun 3 katlı evinde yangın çıkmıştı. Yangının meydana geldiği anlarda dışarıda bulunan sanatçı evinde yangın çıktığının haberini alır almaz evine gelmiş ve gözyaşları içinde evinin yanışını izlemişti.  Çılgın Sedat bugün yaptığı bir açıklamada “Şuanda Büyükşehir Belediyesi’nin ayırdığı bir otelde ikamet ediyorum. Rahatınıza bakın dediler. Her yerden insanlar arıyor.” diye konuştu.

Ünlü şarkıcı Sedat Kapurtu, “Allah kimsenin evini barkını yakmasın. Hele hele evinden uzakta iken evin yanarken çocuğunun ve eşinin yanında olamamak, onlara yardım edememek daha da kötü. Belki yangın başladığında evde olsaydım yangın bu kadar büyümeyecekti. Tabi tüm bunlar takdir-i ilahi. Hepsi yerine gelir, hepsi tekrardan alınır. Kolay değil tabi ki çok zor.” dedi.

Açıklamalarına devam eden Çılgın Sedat “Evime bomba atılsa bu kadar tahribat olmazdı. Pandemi yüzünden 12 aydır zaten sıkıntılı bir dönem yaşıyor, çalışamıyoruz. Allah kimsenin ocağına ateş düşürmesin. Yangın sonrasında birçok dostum, arkadaşım ve sanatçı dostlarım aradı ve bazıları evime kadar geldi.

Yangın sonrasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bana ve aileme ayırdığı bir otelde ikamet ediyorum. ‘Rahatınıza bakın’ dediler. Her yerden insanlar arıyor. Bunun partisi yok, herkes birlik olmuş. Dün Saadet Partisi’nden geliyoruz dediler. Hiç daha önce görmedim, tanımıyorum. Cebime para koyup gittiler.” ifadelerini kullandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here