Ana sayfa Magazin Exxen’de yayınlanacak dizi setinde korkunç kaza

Exxen’de yayınlanacak dizi setinde korkunç kaza

279
0

Türkiye’nin dijital platformlarından biri olan Exxen’de yayınlanmak üzere çekimlerine başlanan başrollerini Bennu Yıldırımlar, Ceren Moray ve Yasemin Allen’in paylaştığı Olağan Şüpheliler dizisinin çekimlerinde talihsiz bir kaza yaşandı. Dizinin çekilecek bölümü için sete dublör olarak çağrılan Aylin Akyüz adlı genç oyuncu çekilen trafik kazası sahnesinde feci şekilde yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Aylin Akyüz’ün dizi setinde geçirdiği kaza sonrasında Sinema Televizyon Sendikası, konu hakkında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Yapımcılığını 1441 Productions’un Exxen isimli dijital platform için çektiği “Olağan Şüpheliler” dizi setinde meslektaşımız Aylin Akyüz bir iş kazası geçirmiştir. Çekimler esnasında Aylin Akyüz çekilecek trafik kazası sahnesi çekimlerinde önce aracın üstüne sonra da yere düşerek ağır yaralanmıştır.

Aylin Akyüz sette yaşadığı feci kaza sonrasında hastaneye kaldırılırken geçirdiği beyin kanaması nedeniyle yoğun bakıma alınmıştır. Kendisini ziyarete gittiğimizde ailesini de ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi iletip olayla ilgili bilgi aldığımız Aylin Akyüz’ün durumu hala ciddiyetini korumaktadır. Meslektaşımızın bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyor, ailesi, sevenleri ve tüm ekip arkadaşlarına geçmiş olsun diliyoruz.

Adli mercilere de ulaşan bu elim olayın sorumlularının bulunması ve olası ihmallerin açığa çıkarılması için süreci dikkatlice takip ediyoruz. Gelişmeleri kamuoyuyla paylaşmaya devam edeceğiz.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here