Ana sayfa Kültür-Sanat Exxen’in aylık ücreti belli oldu

Exxen’in aylık ücreti belli oldu

509
0

Acun Ilıcalı satın aldığı TV8 kanalının ardında bu kez ülkemizde hızla büyüyen Netflix’e rakip olmak ve Türkiye piyasasına girmeye hazırlanan Amazon Prime’e göz dağı vermek amacıyla Exxen adını verdiği bir platform kurdu. Yayın hayatında Ocak ayının ilk günlerinden başlanılması düşünülüne Exxen adlı dijital platformda bir çok dizi ve yarışma olurken özellikle yayına girecek dizilerin büyük ses getirmesi bekleniyor.

Acun Ilıcalı’nı Exxen adlı platformundaki içerikler için yaklaşık 900 milyon TL harcadığı söyleniyor. YouTube’da bir programa konuk olan Acun Ilıcalı, kuracağı platformun aylık ücreti hakkında “Ücretler herkesin ödeyebileceği şekilde olacak” diyerek açıklama yapmıştı. Bunun üzerine YouTube’da yayın yapan Stolk isimli kanal güvenilir kaynaklardan aldıkları bilgilere göre Exxen’in aylık 7.99 olacağı yıllık aboneliğinde ise aylık fiyatın 5.99 TL olacağını ileri sürdü.

Tüm dünyada olduğu gibi Exxen’de yayın hayatına başlayacağı ilk hafta izleyicilere ücretsiz olarak sunulacağı öğrenilirken müşterilerine reklamlı ve reklamsız olarak iki versiyon olacak olan Exxen’in fiyat listesi için henüz net bir açıklama yapılmadı.

Exxen’de Hasan Can Kaya, Tolga Çevik, Zeynep Bastık, Enis Arıkan ve Orkun Işıtmak gibi ünlü isimler yer alacak. Platformda Sihirli Annem, Şeref Bey, Öğrenci Evi ve Vahşi Şeyler gibi yeni çekilen diziler de yer alacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here