Ana sayfa Moda Fashion On The Fest 7 Ekim’de

Fashion On The Fest 7 Ekim’de

988
0

Rabia Kurşun ve İpek Köse tarafından geçtiğimiz Nisan ayında düzenledikleri bir alışveriş etkinliği ile 55 girişimciyi A plus müşterileri ile buluşturmuştu. Rabia Kurşun ve İpek Köse 7 Ekim tarihinde yine Ortaköy Feriye’de ‘Fashion On The Fest’ etkinliği düzenleyecekler. Bu etkinliğe katılmak isteyen kadın girişimci sayısının 55’i aşacağını düşündüklerini söyleyen Rabia Kurşun bu etkinlik için marka olmamış kadın girişimcileri tercih ettiklerini, kendi ürettikleri ürünleri internet üzerinden online alışveriş sitelerinde ve sosyal medya üzerinden satmak isteyen girişimci ruhları yüksek olan kişileri seçiyoruz dedi.

Nisan ayında düzenlediğimiz etkinliği 2300 kişinin ziyaret ettiğini 7 Ekim’deki etkinliklerinde hedeflerinin 3500 olmasını hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Rabia Kurşun’da Koruncak Vakfı’nın “Fashion On The Fest”’te yer alacağını, buradan elde edilecek gelirle, korunma ihtiyacı olan çocuklara maddi destek sağlanacağını belirterek Koruncak Vakfı’nın 40.yılında hayata geçirdiği ikinci çocuk köyü olan Koruncukköy Urla’da dallarında uzman eğitimciler eşliğinde kız çocuklarına ücretsiz barınma, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerine katılımları sağlanacaktır. Amacımız toplum için faydalı bireylerin yetiştirilmesine destek olmak. Koruncak Vakfı’ının uzun soluklu projesinde genç kızlarımız eğitim hayatları boyunca devamlı olarak desteklenecek ve bu gençlerimizi toplumuza çağdaş gençler olarak kazandırmak olacak. Etkinliğimize katılan her katılımcımızın da bu çorbada tuzu olacaktır. Amacımız en başta söylediğimiz gibi ihtiyacı olan çocuklara destek olmaktan başka bir şey değil” diyerek sözlerini tamamladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here