Ana sayfa Magazin Fatma Turgut ve Can Baydar aynı sahnede

Fatma Turgut ve Can Baydar aynı sahnede

740
0

Türk rock müziğinin son günlerdeki en başarılı solistlerinden biri olan Can Baydar, Fatma Turgut ile geçtiğimiz hafta birlikte yayınladıkları ‘’Yangın Yeri’’ isimli şarkısını sahnede ilk kez müzikseverler ile buluşturdu. 
 
Dorock XL Kadıköy’de geçtiğimiz akşam muhteşem bir atmosferde Fatma Turgut ile aynı sahneyi paylaşan Can Baydar ile yeni şarkılarını seslendirdiklerinde seyircilerden büyük alkış aldılar.

 
Can Baydar ve Fatma Turgut’a bu gecelerinde birçok sanatçı ve müzisyen dostları yalnız bırakmadı.

Sahne öncesi Can Baydar ve Fatma Turgut, basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak, birlikte çıkardıkları Yangın Yeri isimli ortak çalışmalarının heyecanını şu sözlerle dile getirdiler.

Can Baydar; “Aşırı heyecanlıyız ve iyi iş yaptık. Yeni şarkımız Yangın Yeri için Fatma Turgut ile çok çalıştık. Aslında bu yaz sadece bu şarkıya odaklandık. Bu gece burada ilk kez beraber canlı olarak bu şarkıyı okuyacağız. Sağ olsun buradaki ilk gecemde Fatma Turgut konserime geldi ve şarkımızı söyleyeceğiz. Kendi adıma çok heyecanlıyım” dedi.

Fatma Turgut; “Can ile bu şarkımıza ilk kez bugün canlı performans yapacağız. Can’ın da söylediği gibi bu şarkı için uzun süre çalıştık. Ama çok güzel bir şarkı olması için ikimizde büyük emekler verdik. Bende bugün ilk kez çalacağımız için çok heyecanlıyım. Can’ın sahne alacağı bir yerde konuk sanatçı olmak güzel bir duygu. Eminin güzel bir gece bizleri bekliyor. Bir çok sanatçı dostumuz da bu gecede bizi yalnız bırakmadılar. Onlara da çok teşekkür ederiz” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here