Ana sayfa Magazin Fenomen gelin boşanacaklarını açıkladı

Fenomen gelin boşanacaklarını açıkladı

231
0

Dönemin en popüler evlilik programlarına katılarak kısa bir sürede şöhreti yakalayan fenomen gelin Hanife Gürdal, paylaşımları ve özel hayatı ile sık sık sosyal medyanın diline düşüyordu. Evlilik programlarına ilk katıldığında başörtülü olan fenomen gelin başörtüsünü çıkardıktan sonra yaptığı olay paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Gürdal, bu kez ayrılık kararı ile gündem oldu.

Geçtiğimiz aylarda fotoğraf sanatçısı Kemal Ayvaz ile evlenen Hanife Gürdal bu kez eşi ile ayrılacaklarını sosyal medya hesabından duyururken yaptığı son paylaşımda da boşanma dilekçelerini imzaladıklarını açıkladı. Eşiyle aldığı boşanma kararı sonrası taşınma anlarını gösteren paylaşımıyla evleri de ayırdıklarını duyuran Hanife, “Bu süreçte kimseyle konuşmak istemiyorum. Onun dışında anlaşmalı boşanıyoruz. İmzaladık dilekçeyi o da adliyeye verdikten sonra 15 gün içerisinde boşanabiliyormuşuz. Benim için her şey gayet normal. Paylaştığım şeylerden anlam çıkarmayın.” dedi.

Hanife Gürdal paylaşımında ağza alınmayacak hakaretlerle devam ederken  “Hikayemi çok yakından takip eden düşmanlarım var; arkadaşlar paket servisimiz bitmiş; yoksa mutlaka size k..ınıza kına yakmanız için bir kına göndermek isterdim. Ama şimdilik yakmayın” şeklinde konuştu.

Hanife Gürdal eşi ile iki kez nikah masasına oturmuş ve bu anları sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı. Evliliği sonrası eşi ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaşan Gürdal’ın bu resimleri kaldırdıktan sonra dekolteli bir fotoğrafını paylaşmıştı. Bu paylaşımı gören takipçileri de “Kemal’den yine mi ayrıldın pozlar o yüzden mi?” şeklinde yorumda bulunmuşlardı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here