Ana sayfa Magazin Fethiye’de Hollywood filmi çekilecek

Fethiye’de Hollywood filmi çekilecek

819
0

Vizyona girdiğinde gişe rekorları kıran Brevheart, Gladiator ve 007 James Bond filmlerinde oyuncu olarak rol alan Mike Micheal Fethiye’de çekeceği film için hazırlıklara başladıı. Bu filmde prodüktör koltuğuna oturmaya hazırlanan Mike Micheal hazırlık aşamasında olan ve 2020 yılında çekilmesi planlanan filmin tanıtımı ve ön görüşmeleri için Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti.

Mike Micheal 2020 yılında çekeceği filmin korku türünde olacağını, filminde bir çok Amerikalı ve İngiliz oyuncunun yanı sıra Sevda Kuşun Kanatlarında, Kurtlar Vadisi ve Diriliş Ertuğrul adlı dizilerin başarılı oyuncusu Aydan Çakır’ın da başrollerde oynayacağını söyledi.

Fethiye’nin Ovacık Mahallesi’nde bir evi olan ve 19 yıldır Fethiye’ye gelen Mike Micheal artık kendisini buranın fahri bir elçisi olarak gördüğünü artık bundan sonra amacının Fethiye’yi tüm dünyaya tanıtmak olduğunu söyledi.

Mike Micheal’in ziyareti sonrasında açıklamalarda bulunan getiren Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca “Geçtiğimiz aylarda Fethiye’de çekilen “ Sol Yanım” isimli bir Türk filmine destek olduklarını ve bundan mutluluk duyduklarını dile getirirken bu sefer de yabancı bir yapımcının burada Hollywood oyuncuları ile film çekilmesini önemsediklerini, filmin büyük bir bölümünün ilçelerinde çekilmesi sonrasında bu filmin ilçelerine büyük bir reklam sağlayacağını düşündüğünü ifade etti.

Fethiye’de film çekmeye hazırlık yapan Mike Micheal ise toplantı sonrasında yaptığı açıklamada “ Yapmayı düşündüğüm korku filminin çekimleri 2020 yılının Mayıs ayında Fethiye’de başlanacaktır” diyerek sözlerini tamamladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here