Ana sayfa Magazin Funda Arar sahnede gözyaşlarına boğuldu

Funda Arar sahnede gözyaşlarına boğuldu

1108
0

Türk müziğinin güçlü sesi ve kendine has yorumu ile unutulmaz şarkılara imza atan Funda Arar İstanbul Vadi Açıkhava’da verdiği konsere müzikseverler ve hayranları yoğun ilgi gösterdiler.  Funda Arar sahnesine kalabalık bir dansçı grubu tarafından hazırlanan özel bir gösteri ile konserinin açılışını yaparken  konserine “Yak Gel” ve “Haberin Var mı?” adlı şarkıları ile devam etti.

Türk pop müziğine 19 yıl boyunca yayınladığı şarkılarla farklı bir soluk getiren ünlü sanatçı kendisine ait şarkıların haricinde bir çok ünlü sanatçının arabesk şarkıları ve Türk sanat müziğinin unutulmaz eserleriyle kendisin izlemeye gelenlere unutamayacakları bir gece yaşattı.

 Funda Arar konserinin ilk yarısında sahneye ünlü modacı Songül Sarpbaş imzalı derin bacak yırtmacı olan swaroski taşlarla süslenmiş bir kostümle sahne alırken konserinin ikinci yarısında da beyaz maskülen bir sahne kıyafeti tercih etti.

GZÖYAŞLARINI TUTAMAYARAK AĞLADI

Funda Arar konserinde söylediği ‘Neyse’ isimli şarkısının sonunda gözyaşlarına hakim olamayarak, ‘Nedense bu şarkıyı her söylediğimde aklıma şiddet gören kadınlar geliyor. Bugün bir çok anne çocukların gözleri önünde öldürülüyor, bir çok kadınımız akıl almaz şiddetler görüyorlar ve maalesef katlediliyorlar. Artık bunlara bir son vermenin zamanı geldi de geçti bile” dedi.

Başarılı sanatçı geceye özel hazırladığı repertuvarı ve sahne şovlarıyla izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here