Ana sayfa Magazin Genç şarkıcı koronavirüse nasıl yakalandığını açıkladı

Genç şarkıcı koronavirüse nasıl yakalandığını açıkladı

490
0

Geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak koronavirüs şüphesiyle rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan şarkıcı Levent Dörter’e yapılan koronavirüs testi pozitif çıkması üzerine hastanede yapılan tedavisinin ardından taburcu edilerek 14 gün ev karantinasına alınmıştı. Ev karantinasını bitiren Dörter evinin camından dışarı bakarken görüntülenen ve basın mensuplarının sorularını cevaplayan genç sanatçı “Grip olduğumu düşündüm ama sonra ateşim yükselince hastaneye gittiğimde koronavirüs testim pozitif çıkınca hemen tedavime başlandı. 7 gün boyunca tedavi gördükten sonra taburcu olurken zor bir süreç geçirdim. Bu süreç içinde televizyonda koronavirüs vaka sayılarını gördükçe psikolojik olarak yıprandım” dedi.

Açıklamalarına devam eden Dörter sevgilisi Dilan Çıtak’ın da koronavirüse yakalandığını öğrendiğini ve tedavisine evinde devam edildiğini söyleyerek “Tedavim esnasında Sağlık Bakanlığı çok ilgilendi. Her gün mesaj atarak gelişmeleri takip ediyorlar onlara ne kadar teşekkür etsem azdır” dedi.

Hastalığa nasıl yakalandığını soran gazetecilere “ Türkiye’de daha vaka yoktu. Sağlık Bakanlığı tarafından alarm verilmemesine rağmen dışarı çıkmıyordum. Marketten evimin ihtiyaçlarını karşılarken bile son derece dikkatli davranıyordum. Nasıl bu koronavirüsü kaptım hala anlayamadım. Demek ki evden çıkmamak veya çok dikkatli olmak da bir işe yaramıyormuş” dedi.

Karantina günlerinde evde tek başına kalmış olmasının zor olduğunu söylerken duygusal anlar yaşayan genç sanatçı “Evde televizyon ve film izleyerek vakit geçiriyorum. Camı açarak bazen dışarı izliyorum. Keşke bu süreçte ailem yanımda olsaydı. Onlarla iki saat bile geçirmeyi özledim” ifadelerini kullandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here