Ana sayfa Magazin Gloria Estefan’dan seneler sonra gelen itiraf

Gloria Estefan’dan seneler sonra gelen itiraf

482
0

Ünlü şarkıcılardan biri olan Gloria Estefan, 9 yaşında olduğu dönemlerde ailesinin güven duyduğu bir akrabasının tacizine uğramış olduğunu anlattı. Estefan, seneler boyunca bu durumu atlatamamış olduğunu da ifade etti.

Amerika – Kübalı 64 yaşında bulunan ünlü pop yıldızı, müzik okulunda öğrenim gördüğü esnada başına gelmiş olan olayı seneler sonrasında açıkladı. Gloria Estefan, ailesinin de çok fazla güven duyduğu bir akrabasının 9 yaşında olduğu dönemlerde kendisini taciz etmiş olduğunu ifade etti. Estefan açıklamasında; ‘İstismara uğramış olan çocukların %93’lük kısmı tacizcilerini tanımış oluyor ve onlara güven duyuyordu. Biliyorum zira ben de onlardan bir tanesiyim’ ifadelerine yer verdi.

Estefan, çocukluk döneminde uğramış olduğu tacizi ilk kez, kızı ve de yeğeniyle yapmış olduğu Facebook Watch isimli şovunda duyurmuş oldu. Amerika Birleşik Devletleri televizyon kanallarının bir başka tanınan isimlerinden bir tanesi olan Clare Crawley ise ”Red Table Talk: The Estefans” isimli programın bir bölümüne katılım gerçekleştirerek, tacize uğramış olduğunu açıkça anlattı.

Cawyler, gitmiş olduğu Katolik okul içerisinde bir ”danışman” tarafından istismar edilmiş olduğunu ve ‘bir predatörün kurbanı olduğunu’ ifade etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here