Ana sayfa Magazin Gökmen ilk teklisi ile müzik dünyasında ben de varım dedi!

Gökmen ilk teklisi ile müzik dünyasında ben de varım dedi!

175
0

Daha çocuk denilecek yaşından itibaren müziğe büyük ilgi duyan Gökmen yazdığı sözleri bestelerken lise eğitimi esnasında müzik eğitimi almaya başladı. Aldığı müzik eğitimi sayesinde müzik altyapısını sağlam temeller üzerine kuran genç sanatçı Gökmen ilk teklisi “Ortak mı Oldum” adlı teklisiyle, rock müzik tutkunlarına yeni bir kaçış yaşatamaya hazırlanıyor. Gökmen ilk teklisini Alim Yapım etiketiyle yayınlarken teklisinde ve rock müziğe farklı bakış açıları getirecek tekniklerle harmanlayan Gökmen, sözü ve müziği kendisine olan ilk teklisiyle büyük beğeni topladı.

Gökmen Haliç Üniversitesi Türk Musikisi Konservatuvarı ‘nda hala eğitimine devam ederken şarkısına çektiği klipi kendisine ait YouTube kanalından müzikseverlerle buluşturdu.

Gökmen Rock müziğin son yıllarda popülerliğini ve etkisini kaybettiği söyleyerek rock müzik türüne enerjisi, tarzı ve tekniğiyle ilk teklisinde yeni bir coşku getirmeyi hedeflediğini teklisine enerjisiyle esintisini de şimdiden yansıtmayı başarıyor. Türk müziğinin makamsal ve klasik yapısıyla rock müzik türünün kendini sürekli yenileyen, değişimleri sert yapısıyla yumuşatmayı başaran ve keskin sınırları olmayan tarzını birleştiren Gökmen, kendi müzik imzasının ilk vurgusunu Ortak mı Oldum?’da yapıyor. 

Gökmen “Ortak mı Oldun” adlı şarkısının klip çekimleri için kameralar karşısına geçerken klip yönetmenliğini Uygur Akkaya üstlendi. Şarkının mix ve masteringi’ni ise Görkem Ateş yaptı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here