Ana sayfa Magazin Gonca Vuslateri Bodrum’u salladı

Gonca Vuslateri Bodrum’u salladı

457
0

Ekranların sevilen oyuncularından ve aynı zamanda sahne performansıyla gönüllere taht kuran Gonca Vuslateri, önceki akşam ilk defa Bodrum’da sahne aldı.

Gonca Vuslateri Bodrum Tilkici Koyu’ndaki bulunan bir mekanda Kurban Bayramı’nın ilk gecesi sahne alırken “ Herkesin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor daha nice bayramlarda tekrar bir arada olmak dileklerimle. Bu gece ilk kez sahne aalcağım Bodrum’da beni yalnız bırakmadığınız için sizlere ayrıca  çok teşekkür ederim” diyerek sevenlerinin bayramını kutlamayı unutmadı.

Ünlü sanatçıyı bu gecesinde izlemeye gelen bir çok ünlü isim olurken Vuslateri sahneye ilk olarak oyuncu arkadaşı Erkan Can’ıdavet ederek Erkan Can’ın  Suzan Kardeş Albümünde okuduğu “Küçelere Su Serpmişem” şarkısını birlikte söylediler. Erkan Can’ın ardından sahnesine yine setlerden rol arkadaşı  Olgun Şimşek’i davet eden Vuslateri, Olgun Şimşek’le birlikte Neşat Ertaş’ı anarak “Ah Yalan Dünya” şarkısını düet yaparken konseri izemeye gelenler de bu şarkıya eşlik ederken sahnede yaşanan samimiyet konseri izlemeye gelenlerden alkış aldı.

Gonca Vuslateri konseri boyunca sahnede yaklaşık 2 saat sahne alırken “Dünya olarak kötü bir süreçten geçiyoruz ve salgınla mücadele ediyoruz. Uzun bir süredir sevdiklerimize sarılamıyoruz. Bu süreçte bir çok dostumuzu kaybettik. Lütfen daha dikkatli ve daha duyarlı olalım. Bu süreç bize hayatın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterdi. Lütfen sosyal mesafe kuralını ihlal etmeyelim” diyerek kendisini izlemeye gelen konuklarını uyardı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here