Ana sayfa Dizi&Film Gönül Dağı dizisine Utku Ateş’de dahil oldu

Gönül Dağı dizisine Utku Ateş’de dahil oldu

470
0

TRT 1 ekranlarının bu sezon iddialı dizilerinden Gönül Dağı, her yeni bölümüyle izleyicilerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Bu hafta yayınlanacak dizinin üçüncü bölümünde dizide kilit rollerinden biri olan, Dilek’in nişanlısı Serdar karakterini Utku Ateş canlandıracak. Başarılı oyuncu “Bu sezonun en iddialı dizilerinden birisinde bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Bu bölümden itibaren benim karakterimin diziye dahil olmasıyla dizide dengeler değişecek Serdar karakteri adeta Dilek ve Taner’in arasına kara kedi gibi girecek Serdar karakterinin büyük ilgi göreceğini umuyorum” dedi.

Takıntılı Aşık

Dilek’e karşı Serdar’ın beslediği takıntılı aşk uğruna her şeyi yapabileceğini belirten Ateş “ Avukat babanın tek oğlu olan Serdar’ın herkes gibi travmaları var. Dilek onun hayallerini süsleyen ve onun için başarmak isteyen Serdar onu kimsenin sevemeyeceği kadar bir aşkla seviyor. Onu kaybetmemek için akla gelecek herşeyi yapmaya hazır. Serdar’ın varlığı bir anda Taner’in hayatını daha zorlu bir hale getirecek” diye konuştu.

Gönül Dağı adlı dizinin senaryosu, “Bozkırın kalemi” olarak da bilinen Mustafa Çiftçi’nin “gün yüzüne çıkmamış” öykülerinden esinlenilerek yazılan dizinin yönetmenliğini Yahya Samancı üstlenirken dizinin yapımcılığını Ferhat Eşsiz yaptı.

Dizide başlıca rolleri Gülsim Ali İlhan, Berk Atan, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan gibi isimlerde rol alıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here