Ana sayfa Dizi&Film Gönül Dağı sezon finalinde büyük heyecan

Gönül Dağı sezon finalinde büyük heyecan

152
0

Yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicisinin gönlüne taht kuran Gönül Dağı bu haftaki bölümüyle sezon finali yapıyor.

İzleyicisinin büyük keyifle izlediği Gönül Dağı’nda muhteşem sezon finalinde Sefer ve Ferdi düğünleri için hazırlıklara başlarken bu düğünde kendilerini tatsız sürprizlerin beklediğinden habersizdirler. Yaşanan tatsız sürpriz sadece gelin ve damadı değil aynı zamanda kasaba halkını da perişan edecektir.

Yaşadıkları ekonomik darboğazın üstüne birde Zahide’nin düğünü yüzünden iyice borçlanan amcaoğulları tek çözüm olarak kendi icatlarının patentlerini satmakta bulurlarHayallerinin uçağı ‘66’yı, diğer icadları ‘40’ ve ‘81’i bu bölümde kaybeden Gedelli mucitlerinin umutları sönecek mi? Onlar girişimci ruhlarıyla yeni icadların peşinden koşabilecekler mi?

Düğün için Gedelli kasabasında kazanlar dolusu yemekler, tatlılar pişirilirken köy meydanı da süslenmiştir. Düğüne dakikalar kala bir yemek krizi yaşanır ve bu krizin çözülmesi için Taner ve amcaoğulları devreye girerler. Acaba Taner ve amcaoğulları bu krizi çözebilecekler midir?

Ailelerini zorla ikna ederek aşklarını dolu dizgin yaşayan Taner ve Dilek’i sezon finalinde tatsız bir sürpriz beklemektedir. Dilek kendisine gelen tayin kararını Taner ve ailesine nasıl açıklayacaktır. Dilek’in tayinin İstanbul’a çıktığını öğrenen Taner’in tavrı ne olacaktır? Dilek bu kez mantığının mı yoksa kalbinin sesini mi dinleyecektir.

Gönül Dağı sezon finaline yakışır bir bölümle bu sezon ekranlara veda ederken izleyicisi de sezon finali arkasında yeni sezonda neler olacağını büyük heyecanla beklemeye bugünden itibaren başlayacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here