Ana sayfa Magazin Güldür Güldür’ün Bilal’i mütevazi bir şekilde evlendi

Güldür Güldür’ün Bilal’i mütevazi bir şekilde evlendi

446
0

Televizyon ekranlarının fenomen komedi programlarından biri olan Güldür Güldür Show’un sempatik oyuncusu Onur Buldu, Duygu Koz ile uzun bir süredir ciddi bir ilişki yaşıyordu. Onur Buldu koronavirüs salgını öncesinde basın mensuplarına kısa bir süre içinde Duygu Koz ile hayatını birleştireceğinin müjdesini verirken çiftin bu mutlu günlerine koronavirüs salgını gölge düşürdü.

EVLİLİKLERİNİ AYLAR ÖNCE DUYURMUŞTU

Onur Buldu Şubat ayında vizyona giren rol aldığı “Bayi Toplantısı” adlı filmin galasından yaptığı açıklama ile Duygu Koz ile Yılmaz Erdoğan’ın ortak olduğu tiyatroda 19 Nisan günü evleneceğini basın mensuplarına açıklamıştı.

ETİLER’DEKİ EVİNİN BAHÇESİNDE NİKAH YAPILDI

Ünlü oyuncunun evlilik planları koronavirüs salgını sonrası suya düşerken Onur Buldu nikah törenini hocasının tiyatrosu yerine Etiler’deki kendi evinin bahçesinde yapmak zorunda kaldı. Onur Buldu ile hayatını birleştiren Duygu Koz’un İngilizce öğretmenliği yaptığı, çiftin koronavirüs salgını dolayısıyla bir çok arkadaşlarını nikahlarına çağıramadıkları öğrenilirken Onur Buldu ve Duygu Koz çiftinin sosyal medya hesaplarında nikah fotoğraflarını paylaşmamaları dikkati çekerken Onur Buldu’nun son olarak “benim büyük günışığım” notuyla paylaştığı fotoğrafla eşine olan aşkını ilan etti.

Onur Buldu ve Duygu Koz çiftinin koronavirüs salgını sonrası düğün yapıp yapmayacakları hakkında net bir bilgiye ulaşılmazken çiftin yakın arkadaşları ile birlikte felekten bir gece çalmayı düşündükleri öğrenildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here