Ana sayfa Magazin Gülşah Tanrıöver ve Mustafa Ceceli’den yeni bir hit

Gülşah Tanrıöver ve Mustafa Ceceli’den yeni bir hit

292
0

Başarılı akademisyen sanatçı Gülşah Tanrıöver geçtiğimiz günlerde yayınladığı “Mutluluk” adlı şarkısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmasının ardından sevilen sanatçı Gülşah Tanrıöver” yeni yılda müzikseverlere yepyeni bir projeyle merhaba dedi.

Başarılı sanatçı Tanrıöver’in yeni projesi sadece kendi hayranları ve sevenlerini değil aynı zamanda Mustafa Ceceli hayranlarını da heyecanlandırdı. ”Aşk Adam Seçer mi” adlı şarkının aranjesiyle ve her detayıyla bizzat ilgilenen ”Mustafa Ceceli”; projeyi sabırsızlıkla beklediklerini dile getirerek yolunun ve bahtının açık olması temennisinde bulundu.

 Akademisyen sanatçı Gülşah Tanrıöver Güzel geçtiğimiz yıl ve yeni yıl ile ilgili duygularını ise şu sözlerle ifade etti;

 ”Geçtiğimiz yıl hepimize sabrı ve sabırla çalışmamız öğretti. Devamlı söylediğim gibi müzik her türlü şartta ruhumuzu iyileştirir, ben müziğimle iyileşiyorum. Dinleyicilerimin duygularına tercüman olduğunu düşündüğüm ‘Aşk Adam Seçer mi’ benim için çok özel bir şarkı. Şarkıma yaptığı düzenlemeyle değer katan güzel yürekli müzik insanı sevgili Mustafa Ceceli’ye de yürekten teşekkür ederim.”

“Aşk Adam Seçer mi” adlı şarkının klip çekimleri için yönetmen koltuğuna Ulvar Tanrıöver otururken, klip şarkının ruhunu buram buram taşıyan Kayseri’de tarihi Kara Mustafa Paşa Kervansarayı’nda görsel ziyafet sunacak şekilde çekildi.

Müzik yaşantısının yanında akademisyen olarak hayatına devam eden Gülşah Tanrıöver halen Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalı’nda Öğretim Üyesi olarak görev yapmaya da devam ediyor.

 By Ulvar Tanrıöver prodüktörlüğünde yayınlanan ”Gülşah Tanrıöver”in yeni projesi ”Aşk Adam Seçer mi” DMC etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi NetD kanalında yayında!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here