Ana sayfa Magazin Gülşah Tanrıöver’den sürpriz

Gülşah Tanrıöver’den sürpriz

503
0

Geçtiğimiz aylarda çıkardığı “Mutluluk” adlı şarkısıyla müzik dünyasında bir anda dikkatleri üzerine çeken sanatçı akademisyen “Gülşah Tanrıöver”, bu kez daha da iddialı bir çalışma ile müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanırken yeni şarkısının hazırlıklarına Mustafa Ceceli gibi Türk pop müziğinin önemli bir ismi ile başlayacağını sosyal medyadan duyururken Mustafa Ceceli ile birlikte çekilmiş bir fotoğraflarını takipçileri ile paylaştı.

Önümüzdeki günlerde dinleyicisi ile buluşması planlanan ve ikilinin birlikte farklı bir tarz yaratacakları çalışmada akademisyen sanatçı Gülşah Tanrıöver’e başarılı müzisyen ve aranjör Mustafa Ceceli’nin sihirli dokunuşu eklenecek. 

Ses rengiyle ve özgün yorumuyla dikkat çeken “Gülşah Tanrıöver”, sektörün değerli isimlerinden Mustafa Ceceli ile çalışmak ile ilgili duygularını ise şu sözlerle dile getirdi; 

“Müzik yaşatır, müzik hayattır diyerek her zaman bu sözümü kullanan birisiyim. Zor günler geçirdiğimiz bu dönemde zamanımızı en güzel değerlendirebileceğimiz en iyi nefes… Sizi bilmem ama bana nefes oluyor her yaptığım şarkı nefes aldırıyor kendime getiriyor. Haydi o zaman hep birlikte müzik dinleyelim nefes alalım. 

Çalışmaları hakkında kısa bir açıklama yapan Tanrıöver “Aranjörlüğünü Türkiye’nin en büyük isimlerinden Mustafa Ceceli’nin yapacağı yeni şarkımızın çalışmaları başlamıştır. Kendimi bu projede yüreğimi anlatan ve beni ayakta tutan şarkılarımdan birini güzel yürekli Mustafa Ceceli’nin sihirli ellerine teslim ediyorum. Kendisi benim için çok özel bir dost ve sanatçıdır” dedi.

Gülşah Tanrıöver”ün yepyeni ve sürprizlerle dolu projesi çok yakında Mustafa Ceceli imzası ile yayında olacak!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here