Ana sayfa Magazin Güney Kore’nin en ünlü pop grubu Erik Dalı oynadı

Güney Kore’nin en ünlü pop grubu Erik Dalı oynadı

849
0

Sadece Güney Kore değil aynı zamanda bir çok ülkede popüler olan Güney Koreli A.C.E grubu erik dalına kendi tarzlarını da yansıtan A.C.E Grubunun sergilediği dans büyük ilgi gördü. . Canlı yayında 15 bin kişinin alkışları altında Güney Koreli grubunun performansı büyük bir alkış alırken izleyenler A.C.E. grubunu performansları sonrasında dakikalarca alkışladılar.

Canlı performans sonrasında hayranlarının sorularını yanıtlayan A.C.E, en büyük ilk 3 dünya mutfağından biri olarak bilinen Türk mutfağına has tatlılar arasından baklava, lokum ve pişmaniyeyi tattı. Grup üyeleri yaptıkları açıklamada tün dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgının sona ermesinin ardından Türkiye’yi ziyaret etmek istediğini dile getirdi.

Grup üyeleri dakikalar boyu hayranlarının sorularını yanıtlarken  Türk hayranlarının en çok sevdiği şarkılardan oluşan bir mini konser de verdi. A.C.E, Türk hayranlarının seçtiği “Favorite Boys”, “‘Under Cover”, “Savage”, “If You Heard” parçalarını seslendirildi.

A.C.E grubu üyeleri hayranlarının sorularını yanıtladıktan sonra İzmir’de yaşanan deprem ve korona nedeniyle zor günler yaşayan Türk hayranlarına teselli ve destek mesajı verdi. Kore Kültür Merkezi Müdürü Kee Houng Park, “Düzenlenen A.C.E çevrimiçi hayran buluşmasının, Korona sebebi ile zor zamanlar geçirdiğimiz bu günlerde Türk hayranlarına teselli ve umut iletmek için bir fırsat olmasını diliyoruz” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here