Ana sayfa Magazin Gürkan Kandaz “Yorma” ile müzikseverlere merhaba dedi

Gürkan Kandaz “Yorma” ile müzikseverlere merhaba dedi

446
0

Daha çocuk yaşlarından itibaren müzikle iç içe yaşayan Gürkan Kandaz “Yorma” adını verdiği single çalışmasıyla profesyonel müzik hayatına merhaba dedi.
Profesyonel müzik hayatına “Yorma” adlı şarkısıyla merhaba diyen genç sanatçı Gürkan Kandaz profesyonel müzik hayatında sadece yorumcu kimliği ile değil aynı zamanda besteci kimliği ile de damga vurmaya hazırlanıyor.

“Yorma” adlı şarkının sözleri kendisine ait olan Gürkan Kandaz’ın bu şarkısının müziğini Ayla Doğan imzası taşırken şarkının düzenlemesini Suat Aydoğan yaptı. Yorma adlı şarkı için çekilen klipte Gürkan Kandaz enerjisiyle dikkatleri üzerine çekerken klip yönetmenliğini de başarılı yönetmen Ferit Çetinkaya yaptı.

Gürkan Kandaz Yorma adlı çalışması hakkında “ Profesyonel müzik kariyerimin ilk çalışması için çok emekler verdim. Bu emeklerimin karşılığını da Allah’ın izniyle göreceğime inanıyorum. Müzik hayatımın hep bir parçası oldu. Ve bundan sonra da öyle olacak. Ekip olarak projemizin her anından büyük bir keyif aldık. Ekibimle çalışırken inanılmaz heyecanlar yaşadım. Bu çalışmamda yanımda olan çalışma arkadaşlarıma ve beni destekleyen tüm dostlarıma sonsuz minnetlerimi sunuyorum. Umarım çalışmalarımı müzikseverlerde büyük bir beğeni ile dinlerler ve beni layık olduğum yere getirirler” diyerek duygularını dile getirdi.

”Gürkan Kandaz”ın yeni projesi ”Yorma” DMC etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi NetD kanalında yayında!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here