Ana sayfa Magazin Hadise Harbiye’de kıyafetleri ve performansı ile hafızalara kazındı

Hadise Harbiye’de kıyafetleri ve performansı ile hafızalara kazındı

755
0

Hadise Harbiye konserinin hazırlıklarına aylar önce başlamış ve bu konseri için yurt dışından 14 dansçı ile provalara başlamıştı. Hadise Harbiye konseri için sahnenin arkasına ve yanlarına özel led ekranlar koydurarak daha önceden hazırlattığı görsel şovlarını da izleyicileri ile paylaşırken sahnede müzikseverlere muhteşem bir dans ve müzik ziyafeti sundu.

“Geliyorum Yanına” adındaki şarkısının ilk gösterimi Harbiye’de oldu 

Söz ve bestesi Gülşen’e, düzenlemesi Ozan Çolakoğlu’na ait olan “Geliyorum Yanına” adlı şarkısının klip çekimleri için kameralar karşısına geçen ve Şenol Korkmaz’ın çektiği klip’in ilk gösterimi Harbiye’de oldu. Konser başalamadan önce sahneye daha önce konulan led ekranlardan Hadise’nin yeni klibi gösterildi. Konsere gelen müzikseverler yeni klibe övgüler yağdırdı.

Led ekranlardan sonra sahneyi kapatan siyah perdenin açılması sonrasında Hadise ve dansçıları “Aşk Kaç Beden Giyer” şarkısı ile konserine hızlı bir giriş yaparken konseri izlemeye gelen yaklaşık 5000 müziksever şarkıya hep bir ağızdan eşlik ettiler.

Kendisini sosyal medya üzerinden eleştirenlere cevabım diyen Hadise “Biz Buradayız” ve “Mesaj” şarkılarını arka arkaya söylerken, Harbiye Açıkhva Sahnesinde sahnede 2,5 saat kalan Hadise 20 şarkı seslendirdi.

Kıyafetleri göz kamaştırdı.

Konserine önce beyaz kumaş pantolon ve ceketle başlayan Hadise, daha sonra sarı mayo ve çizmesi ile konserine devam ederken konser boyunca 5 ayrı kıyafetle sahne aldı.

Programında kendi sesi ve makyajsız hali ile çekilen bir görüntüyü seslendiren Hadise “Ben özgür bir kadınım. Hayatında endişeleri olan ama hayatı seven. Çevrem kalabalık olmasına rağmen de yalnızım” Bazen çok tatlı, bazen de çok seksi. Benin nasıl göründüğüm kimseyi ilgilendirmez. Kendini yaşa ve kendini sev. Ama gülmeyi asla unutma” sözleri seyirciden büyük takdir topladı.

Konserde Acun sürprizi

Hadise konserine gelen annesine teşekkürler ederken “Dominik’teyim ama bu konsere gelmek istediğini söyleyen Acun Ilıcalı’ya ayrıca teşekkür eden seksi şarkıcının bu sözleri üzerine ayağa kalkan Acun Ilıcalı’ya konsere gelen seyirciler alkışla cevap verdiler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here