Ana sayfa Magazin Hakan Taşıyan’dan sevindirici haber

Hakan Taşıyan’dan sevindirici haber

288
0

Yaşadığı bir rahatsızlık sonrası Ankara’da yaşayan ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan, 1 yıl önce özel bir hastaneye kaldırıldı. Özel hastanede tedavisi tamamlanan Hakan Taşıyan taburcu edilirken 4 ay önce tekrar rahatsızlanması üzerine Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Hakan Taşıyan’a burada yapılan tetkiklerde çoklu organ yetmezliği tespit edilerek Ankara Şehir Hastanesi’ne sevk edildi.

Geçtiğimiz günlerde beyin ölümü gerçekleşen bir hastadan alınan karaciğerin Hakan Taşıyan’a nakledilmesinin ardından gözler böbrek nakline çevrilmişti. Hakan Taşıyan yaşadığı sağlık sorunları yüzünden zor günler geçirirken dünde kendisine böbrek nakli gerçekleştirildi.

Hakan Taşıyan’ın hayranları ünlü sanatçının sağlık durumunu merak ederken Hakan Taşıyan’ın Instagram hesabından yapılan paylaşımda “Hakan Taşıyan’ın dün gerçekleşen böbrek nakli ameliyatı başarıyla tamamlanmıştır. Sağlık ekiplerinin yoğun çabası sonucu başarıyla sonuçlanan organ nakli sonrasında şu an hem kendisinin hem kız kardeşinin sağlık durumları iyidir. Tedavi sürecimiz devam etmektedir. Aralıklarla gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. Miraç Kandilinizi kutlar, bu süreçte can-ı gönülden dualarıyla yanımızda olan tüm sevenlerimize, dostlarımıza ve yoğun gayretleriyle yanımızda olan tüm sağlık ekibimize, ayrıca Sağlık Bakanlığımızın değerli yetkililerine teşekkürü bir borç biliriz. Rabbim tüm hastalarımıza şifa versin. Mutlu, sağlıklı ve huzurlu günlerde buluşmak dileğiyle.” denildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here