Ana sayfa Magazin Hakan Taşıyan’dan sevindirici haber

Hakan Taşıyan’dan sevindirici haber

330
0

Karaciğer ve böbrek nakli bekleyen arabesk müziğin ünlü isimlerinden Hakan Taşıyan böbrek ve karaciğer nakli için ameliyat masasına yatmaya hazırlanıyor. Hakan Taşıyan bilindiği üzere yaklaşık iki aydır hastanede tedavi altında tutulurken hayranlarına Hakan Taşıyan, nakil kararını sosyal medyadan duyurdu.

Son günlerde yaşadığı sağlık sorunları haberleriyle gündeme gelen ve sosyal medyada sağlık giderleri için yapılan paylaşımların ardından Hakan Taşıyan için Sağlık Bakanlığı devreye girmiş ve sanatçının tüm tetkiklerinin Ankara Şehir Hastanesi’nde yapılması sağlanmıştı.

Hakan Taşıyan 1 aydır hastanede tedavisine devam edilirken bugün kendisine ait sosyal medya hesabından organ nakli kararını takipçilerine ve hayranlarına şu mesajla duyurdu: “Hafta başında doktorlarımızın yaptığı kurul toplantısı neticesinde, karaciğer ve böbrek nakli kararı kesinleşmiştir. Sağlık Bakanlığımızın yetkilileri, doktorlarımız ve hastane çalışanlarımız durumumu yakinen takip etmekte ve ilgilenmektedir.”

Hakan Taşıyan yaşadığı çoklu organ yetmezliği yüzünden zor günler geçirirken Hakan Taşıyan’a kız kardeşinden böbrek ve oğlundan karaciğer nakli yapılacağı öğrenildi.

Sanatçının sağlık durumu hakkında bilgi veren arkadaşı Hakan Yılmaz, ameliyat tarihinin henüz belli olmadığını söyleyerek, “Kan ihtiyacı vardı, bulundu. Şimdi doktorların ameliyat için tarih vermesini bekliyoruz. Hem karaciğer hem de böbrek nakli olacak. bir dizi tetkik yapılıyor, durumu şu anda stabil” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here