Ana sayfa Magazin Halil Sezai’den kavga itirafı

Halil Sezai’den kavga itirafı

850
0

Tuzla ilçesi içerisinde 67 yaşında bulunan komşusuyla kavga eden Halil Sezai, ardımızda bırakmış olduğumuz sene tahliye edilmesinin sonrasında ilk defa gazetecilerle konuşma gerçekleştirdi. Daha önceki açıklamalarında ‘Gerektiği gibi tam dövemedim’ ifadelerine yer veren ünlü şarkıcı, ‘Benim bu sözlerim çok daha farklı bir biçimde çarpıtıldı. Sözlerimin sonrasında yazılmış olduğu gibi bir şey olmadığından dolayı keşke yapsaydım da bu yaılmış olanların bir karşılığı bulunsaydı dedim. Pişmanım elbette ki. Beni saygılı bir şekilde yetiştirmiş olan ailemi mahcup ettiğimden dolayı çok pişmanım. 41 yaşında ilk kez bir insanla kavga ettim’ ifadelerine yer verdi.

Ünlü şarkıcılardan Halil Sezai, 15 Eylül 2020 tarihi içerisinde Tuzla ilçesinde gürültüden dolayı 67 yaşında bulunan komşusuyla tartışmış ve komşusuna şiddet uygulamış idi. Komşusunu dövmüş olduğu görüntüler ortaya çıkmış durumdaki şarkıcı, 43 gün boyunca da cezaevinde de yatmış oldu. Ardımızda bırakmış olduğumuz sene tahliyesi gerçekleşen Sezai, olaydan sonra ilk defa gazetecilerin sormuş olduğu sorulara cevap verdi.

Yaşanmış olan bu olayların iş hayatını etkilememiş olduğunu ifade eden Sezai ‘Ben normal yaşantımı sürdürüyorum. Sahnelere çıkmaya devam ediyorum, film teklifleri de almaktayım ama ben bu yaşamı istiyor muyum? Onu hiç bir şekilde bilmiyorum.’ ifadelerine yer vererek hayatından çokta memnun olmadığını ifade etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here