Ana sayfa Magazin Haluk Levent ağladı ve ağlattı

Haluk Levent ağladı ve ağlattı

790
0

Bu yaz ikinci defa Vadi Açıkhava sahnesinde Türk Rock müziğinin en sevilen isimlerinden Haluk Levent binlerce hayranı ile buluştu. Eski ve yeni şarkılarından oluşan repertuvarı ile Haluk Levent, soğuk bir havada unutulmaz performansla seyircisine unutulmaz dakikalar yaşattı.  

Konserine Kaçış ve Ankara şarkıları ile başlayan Haluk Levent’i sahnede yıllardır yalnız bırakmayan ekibi hızlı bir giriş yaparken daha sonra Deliler adlı şarkısının cover’ı ile konserine devam ederken Haluk Levent’in “Deniz Üstü Köpürür” adlı Muğla türküsünde ünlü sanatçıya zeybekler sahnede eşlik ettiler.

 Neslican Tay için Elfida şarkısı

Geçtiğimiz günlerde kanser mücadelesine yenik düşen Neslican Tay için Haluk Levent Elfida şarkısını söylerken hem kendi ağladı hem dinleyicisini ağlattı.

Gece boyunca sahnede bir dakika boyunca yerinde durmayan Levent, bu konserinde de her zamanki gibi seyircilerin arasına girerek, şarkılar söylerken seyircileri ile de bol bol selfie çektiren başarılı sanatçı piyano eşliğinde “Uzun İnce Bir Yoldayım” adlı şarkıyı binlerce hayranı ile beraber söyledi.

Geçtiğimiz günlerde 15. albümü olan ve 10 yeni şarkısının bulunduğu “Tam Bana Göre” ile geçtiğimiz yaz boyunca adeta konserden konsere koşan Haluk Levent’in konserlerine hayranları büyük ilgi göstermişti.

Haluk Levent Vadi Açıkhava sahnesindeki konserinde diğer konserlerinde olduğu gibi sadece kendi albümlerinde yer alan parçalara değil, her türden müziğe yer vererek konserini izleyen müzikseverlere keyifli anlar yaşattı. Konserlerinde bu uygulaması ile Haluk Levent’in bir sonraki albümünde her türden şarkıların olacağı bir albüm çıkarması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here