Ana sayfa Magazin Harbiye’den Tarkan geçti

Harbiye’den Tarkan geçti

669
0

Mega Star Tarkan dün gece soğuk hava ve yağmura rağmen Harbiye Cemil Topuzlu sahnesini doldurdu. Tarkan’ın vereceği konser öncesi satışa çıkarılan tüm biletler satılmış ve ünlü sanatçının hayranları ve müzikseverler uzun bir aradan sonra Tarkan’ı İstanbul’da izleme şansına sahip oldular.

Konserden saatlerce önce Cemil Topuzlu Sahnesini dolduran müzikseverler büyük bir heyecan ve merakla konserin başlamasını beklediler.

Tarkan konserine özel bir video eşliğinde “Yolla” adlı şarkısı ile hızlı bir giriş yaparken konseri boyunca 22 şarkıdan oluşan repertuvarı ile müzikseverlere eşsiz bir gece yaşattı. Konserinde sahnede “Bu gece yağmur ve soğuk havaya aldırış etmeden geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum” diyerek konserine gelen seyircilerine teşekkür etti.

Son albümünde yer alan “ Biz Çocukken” adlı şarkısını seslendirmeden önce “ Bu şarkı unuttuğumuz çocukluğumuz ve masumiyetimiz için yazıldı. Küçük yaşlarda omuzlarımıza binen yükler yüzünden çocuklarımız masumiyetlerini çok çabuk kaybediyorlar. Keşke hiç büyümesek ve hep çocuk kalabilsek. Her sabah kızım uyandığında onun yüzündeki masumiyeti görüyorum” dedi.

Sahnede babalık duygularını da anlatan mega star “ Babalık duygusunu tarif edemem. Hayatım da hiç böyle bir duygu yaşamamıştım. Babalık durumum da çok iyi gidiyor” dedi.

Ünlü şarkıcı konserinin ikinci yarısında klasik gitar eşliğinde Gülümse Kaderime, Unutamam ve Vazgeçemem adlı şarkılarını akustik olarak seslendirirken bu konserinde sözlerini Nazan Öncel’in yaptığı müziği kendisine ait olan “Yalnızlar Treni” adlı şarkısını ilk kez seslendirdi.

Tarkan’ın Cemil Topuzlu Sahnesindeki konserinde kendisine 11 müzisyen eşlik ederken mega star seyircilerinin yoğun alkışları altında konserini tamamladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here