Ana sayfa Magazin Hayalet için geri sayım başladı

Hayalet için geri sayım başladı

18243
0

Çok kısa bir sürede herkesin diline pelesenk olan ‘Bir Daha Yak” şarkısıyla milyonların kalbine dokunan şarkı 100 milyon civarında bir izlenme ile müzik listelerini adeta alt üst etmişti. Bu şarkısı ile büyük bir çıkış yakalayan genç sanatçı Sura İskenderli yeni şarkısının tamamlanmak üzere olduğun sosyal medya üzerinden takipçileri ile paylaştı.

Yeni şarkısı “Hayalet” için kendisini uzun bir süre stüdyoya kapatarak titiz bir çalışma yapan Sura İskenderli Hayalet şarkısı ile sevenlerini büyülü bir yolculuğa çıkarmak için son hazırlıklarını yapmaya devam ediyor.

Hayalet şarkısı için Sura İskenderli film tadında, eşsiz bir kurgu ile gerçekçi ve içinde izleyeni alacak bir klip ile kendisine ait izlenme rekorunu egale etmek için yaptığı çalışmaların sonlarına gelirken bu şarkıda klipte izleyenlerin kendisinden bir şeyler hissetmesi için elinden geleni yaptığını ifade etti.

Hayalet adlı şarkının söz ve müziği genç sanatçının kendisine ait olması büyük bir önem taşırken bu single çalışmasının prodüktörlüğünü LilOGroup’un üstlenirken ”Hayalet” adlı şarkısının klip çekiminde yönetmen koltuğuna Shahriyar Aliyev otururken klipte kaybolan zamanın, boşa gitmiş ömrün, alınmış gençliğin intikam feryadını anlatan klip bu yıla damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Başarılı sanatçı Sura İskenderli bir yandan yeni şarkı ve klip hazırlıklarının son rötuşlarını yapma telaşında iken aynı zamanda da yoğun konser maratonuna da son hızla devam ediyor.

Sura İskenderli”nin yeni şarkısı ”Hayalet” çok yakında Wediacorp Müzik etiketiyle tüm müzik platformlarında!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here