Ana sayfa Magazin Hayatının film olmasını istedi

Hayatının film olmasını istedi

718
0

Deniz Seki, geçtiğimiz günlerde çıkardığı son albümünde Ahmet Kaya’nın efsane şarkısı “Nerden Bileceksiniz?” i tekrar yorumlamış ve şarkı için çekmiş olduğu video klip geçtiğimiz hafta yayınlanarak dinleyicilerin beğenisine sunulmuş ve yoğun ilgi görmüştü. Ünlü sanatçı Deniz Seki Kral FM’de katıldığı bir programda şarkısının You Tube’da5 gün içerisinde trend listesine girdiğini ve ilk 10’da olmasından duyduğu mutluluğu dile getirirken sevenlerinin şarkıya gösterdikleri ilgi için teşekkür etti.

Deniz Seki Kral Fm‘ de Mehmet Akbay’ın nam-ı diğer Gezegen Mehmet‘in programına konuk oldu ve bu programda hayranlarının gösterdiği yoğun ilgiden çok mutlu oldu. Katıldığı radyo programında hayranlarından  #çekgönder hashtag’i ile kendisine görüntü gönderilmesi çağrısında bulunan Seki’ye sevenleri kayıtsız kalmadı.  Canlı yayında Deniz Seki’nin  “Nerden Bileceksiniz? şarkısı çalınırken hayranları tarafından dünyanın dört bir yanından 4 binin üzerinde video gönderildi. Kendisine gönderilen video görüntülerinden en beğendiğini de sosyal medya hesabından paylaşan Deniz Seki bu ilgiye teşekkür etti.

Programda Deniz Seki’ye Gezegen Mehmet‘in sorusu üzerine “Yaşadıklarımın ve hayatımın film olmasını tabi ki çok isterim. Hatta filmin adı da ‘Yalnız Deniz’ olabilir. Tabi ki böyle bir film 5 sene içinde çekilebilir. Filmin senaryosu için şarkı sözü yazarı ve kitap yazmış olmama rağmen aklımda senaryo için bir isim var. Benim hayatımı anlatacak filmin senaryosunu Hande Altaylı’nın yazmasını çok isterim derken filmde kendisini kimin oynayacağı konusunda fikrinin olmadığını “ ifade etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here