Ana sayfa Magazin Hem söyledi hem yönetti

Hem söyledi hem yönetti

46
0

Mantias ikilisi bugüne kadar yaptıkları şarkıları ve tarzları ile fark yaratırken yeni şarkıları  ”Kim?” ile yine alışılagelmişin dışında bir proje ortaya koyuyor. 

“Kim?” adlı şarkılarının müziğiyle Manitas ikilisi,dinleyeni eski dönemlere yolculuğa çıkaran ”Kim?” şarkısında ve klibinde, geçmiş dönem imajlarını yeniden yaşatıyor. 

Manitas’tan ikilisi “Kim?” adlı şarkılarının klip çekimleri için kameralar karşısına geçerken klip yönetmenliği koltuğuna Manitas ikilisinden  Selin Dumlugöl otururken klipte yer alan zenne ve dansları, bir masa etrafında yer alan insanlar ve özenle hazırlanan mekan ve dekorasyon büyük ilgi uyandıracak. 

Klip, günümüzde bir antikacıda, başrol oyuncusunun kutuyu açması ile birlikte başlıyor ve ekip, proje ile ilgili duygularını şu şekilde dile getiriyor: ”Kim? bir ilk görüşte aşk hikayesi. O anın heyecanıyla ağızdan dökülenler. Bir yandan körü körüne bir yandan da acaba diyerek temkinli. Belki bir yeniden doğuş, belki de sadece keyifli bir an. Biz de bilemiyoruz. Aşkı arayan kalplere -bizim deyimimizle- postmodern Osmanlı tınılarıyla ortak olmaya ve her zamanki gibi sizi dans ettirmeye geliyoruz.” 

Kim? Adlı şarkının sözlerini Defne Angın yazarken müziğini Selin Dumlugöl imzası taşıyan projenin prodüktörlüğünü Mert Kasap üstlendi. ”Kim?” şarkısının düzenlemesi ise Mert Kasap, Mert Sever ve Onur Taşkan tarafından yapıldı.

Manitas ikilisinin yepyeni teklisi ”Kim?” ve klibi, tüm dijital platformlarda yayında!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here