Ana sayfa Magazin Hollywood’un rüya çifti yıllar sonra bir proje için bir araya geldiler

Hollywood’un rüya çifti yıllar sonra bir proje için bir araya geldiler

356
0

Oynadığı filmler ve evlilikleri ile bir dönem Hollywood’un rüya çifti olarak nitelendirilen Brad Pitt ile Jennifer Aniston boşanmalarının ardından geçen uzun aradan sonra aralarındaki buzlar yavaş yavaş erimeye başlarken Covid-19 salgını öncesinde düzenlenen bir ödül töreninde ilk kez bir araya gelerek samimi görüntüler sergilerken bir çok kişi ünlü çiftin tekrar bir araya geleceklerini iddia etmişlerdi.

Jennifer Aniston ve Brad Pitt birlikte yeni bir projede yer alarak uzun bir aranın ardından özel hayatlarında bir araya gelememelerine rağmen ilk adımı atmış oldular. Bir çok yapımcı ünlü çifti tekrar bir araya getirmek için astronomik ücretler önermesine rağmen çift gelen bu teklifleri kabul etmemişlerdi.
Amerika’yı da büyük etkisi altına alan Covid-19 salgını yüzünden fiziksel olarak bir araya gelemeyen çift evlerinden internet üzerinden bağlanarak Fast Times At Ridgemont High adlı projenin okumalarında bir araya geldiler.

 Fast Times At Ridgemont High  ilk kez 1983 tarihinde çekilirken bu filmin bir tekrarı olacak projede o yıllarda Jennifer Aniston, Julia Roberts, Matthew McConaughey, Shia LaBeouf, Morgan Freeman, Henry Golding, Dane Cook ve Sean Penn gibi isimler yer aldı.

Haiti depreminin yaşandığı 2010 yılında ünlü aktör Sean Penn tüm ünlü isimleri evlerinden online olarak bir araya getirmiş ve depremzedeler için bir yardım düzenlemişti.

Brad Pitt ve Jennifer Aniston’un yıllar sonra bir araya geldiklerinde ne kadar değiştiklerini ilk kez hayranları görmüş oldular

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here