Ana sayfa Magazin Hülya Avşar kardeşini dolandırılmaktan kurtarmış

Hülya Avşar kardeşini dolandırılmaktan kurtarmış

546
0

Ponzi Zinciri adlı saadet zinciri kapsamında bir çok sanatçı, işadamı, işkadını ve futbolcudan milyonlarca lira dolandıran Mine Ö’nün son kurbanlarından birisi de ünlü popçu Sinan Akçıl’ın oyuncu sevgilisi Burcu Kıratlı olmuştu. Burcu Kıratlı Mine Ö.’nün kendisine yüksek kar payı vereceğine inanarak kendisine yarım milyon lira para yatırmış ve dolandırıldığını düşünerek geçtiğimiz ay savcılığa müracaat ederek Mine Ö. hakkında şikayetçi olmuştu.


Ponzi zincirine katılan ünlü isimler arasında Hülya Avşar’ın kuz kardeşi Helin Avşar’ın da olduğu iddia edildi. İddialara göre Helin Avşar Mine Ö.’ye 130 bin lira vermiş ama daha sonra bu sistemden ayrılmak istediğinde verdiği parayı Mine Ö.’nün geri vermemesi üzerine durumu ablası Hülya Avşar’a ilettiğini ve Avşar kızının bu olayı duyması üzerine sinirinden çıldırdığını ve devreye girerek kardeşinin Mine Ö.’ye kaptırdığı 130 bin lirasını geri aldığı konuşuldu.

Önceki akşam Helin Avşar sevgilisi ile birlikte gece bir mekandan alkolün verdiği etkiyle ayakta durmakta zorlanırken magazincilere yakalanırken kendisine bu konuda sorulan sorulara cevap vermediği ve moralinin bozuk olduğu gözlerden kaçmadı. Daha sonra sevgilisinin aracı ile olay yerinden ayrılan Helin Avşar’ın konu hakkında açıklama yapması bekleniyor.

Ponzi zinciri ile bir çok ünlü mağdur eden Mine Ö.’nün yargılanması devam ederken saadet zincirine para yatıran bir çok ünlü ismin bu dava sonunda adının ortaya çıkacağı düşünülüyor. Mine Ö’nün avukatının girişimleri sonucu bazı mağdurların şikayetlerini geri çektiği öğrenildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here