Ana sayfa Magazin İki ünlü isim koronavirüse yakalandığını açıkladı

İki ünlü isim koronavirüse yakalandığını açıkladı

298
0

Koronavirüse yakalanan ünlüler kervanına bu hafta da ünlü manken ve model Ece Gürsel ve ünlü şarkıcı Suavi katıldılar.

Bir dönem podyumların en çok aranan mankenlerinden biri olan Ece Gürsel sosyal medya hesabı Instagram’dan koronavirüse yakalandığını hayranlarıyla paylaştı.

Ece Gürsel yaptığı paylaşımda “ Yapılan test sonucumun pozitif çıkmasının ardından büyük üzüntü yaşadım. Bir yıl boyunca tüm tedbirleri almama rağmen koronavirüs buyurdu geldi bana…Kendimi  birkaç gün grip olacak gibi hissettim. Vücudumda kırgınlık vardı. İlaçlarla bunu atlatmaya çalıştım. Pazar akşamı ateşim artınca hastaneye giderek test yaptırdım ve test sonucum pozitif. İki gündür yorucu günler geçiriyorum. Bazen konuşurken, nefes alırken zorlanıyor ve yoruluyorum.Çok kötü bir duyguymuş… Tez vakitte geçer inşallah!” dedi.

Ece Gürsel’in ardından Suavi’de Twitter’dan yaptığı açıklamada “Geçtiğimiz hafta eşim Gönül Yılman Saygın koronavirüse yakalanmıştı. Bende kendime test yaptırınca benim test sonucum pozitif çıktı. 10 gündür evde eşime bakarken sanırım bana da bulaştı. , “Eşim kovid pozitif çıkmıştı ve ben kızımla negatiftim. Ancak aynı evde karantina yaşanınca ben de enfekte oldum ve 7-8 gündür pozitif olarak takılıyorum. Merak eden dostlarım için; Gerçekten iyiyiz ve 3-5 güne cov(arız)-it(i) Sevgiler, Teşekkürler.” notunu düştü

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here