Ana sayfa Magazin İki ünlü oyuncu koronavirüse yakalandıklarını açıkladılar

İki ünlü oyuncu koronavirüse yakalandıklarını açıkladılar

30
0

Ekranların sevilen dizilerinden ‘Masumlar Apartmanı’nın ‘Safiye’si Ezgi Mola, koronavirüse yakalandı.

Bugün sosyal medya hesabından paylaşım yapan Mola hastalığı hafif atlattığını belirtirken “Arkadaşlar temasım olduğu için kendimi karantinaya aldım. Bugüne kadar yaptırdığım 7 testte bazıları pozitif çıkarken bazıları negatif çıktı. Risk durumum söz konusu olduğu için test sonuçlarım sürekli negatif çıkana kadar ben testlerime devam edeceğim. İki doz aşı olmamın etkisiyle en ufak bir semptom göstermiyorum.” dedi.

Açıklamasına devam eden Mola “İyi ki iki aşımı da yaptırmışım. Ne yazık ki yoğun bakım ünitesinde bulunan hastalarının yüzde 90’ının aşısı yok. Lütfen siz de aşınızı yaptırın.” ifadelerini kullandı.

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’nın sosyal medyada koronavirüse yakalandığını açıklamasının hemen ardından birçok ünlü arkadaşı panik yaşayarak test yaptırmaya koşarken Ezgi Mola’nın yakın arkadaşı ünlü oyuncu ve sunucu Enis Arıkan’da bugün sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla koronavirüse yakalandığını takiplerine duyurdu.

Enis Arıkan Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımda kendi fotoğrafının altına “Şu gördüğünüz dünya güzeli korona oldu” notuyla takipçilerine koronavirüse yakalandığını açıkladı.

İki ünlü sanatçının arka arkaya koronavirüse yakalandıklarını açıklaması üzerine sosyal medyada takipçileri ünlü sanatçılara geçmiş olsun dileklerini gönderirken, duydukları üzüntülerini dile getirdiler. Ünlü sanatçıların kendilerine gelen bir çok geçmiş olsun mesajına cevaplar verdiği gözlerden kaçmadı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here