Ana sayfa Magazin İkinci çocuklarını sağlık sorunları yüzünden yapamadıklarını itiraf etti

İkinci çocuklarını sağlık sorunları yüzünden yapamadıklarını itiraf etti

527
0

Ünlü oyuncu  Arzum Onan covid-19 virüsü yüzünden evinden çıkmadığını yakın arkadaşı Özlem Kaymaz’ın İnstagram’daki canlı yayına konuk olarak katılarak açıkladı.

Özlem Kaymaz “can dostu ve yakın arkadaşı Arzum Onan’ı canlı yayına almak için çok zor ikna ettiğini ve ısrarları sonucu kendisini kırmayarak canlı yayın için süslenerek,, püslenerek geldi” dedi.  Koronavirüs nedeniyle evden çıkmayan oyuncu Arzum Onan, yakın arkadaşı Özlem Kaymaz’ın canlı yayın konuğu oldu.

Kaymaz, yakın arkadaşı Arzum Onan’ı canlı yayına çok zor ikna ettiğini söyledi: “Kıramadı arkadaşını, süslendi püslendi geldi.” Arzum Onan ise “Özellikle zor bir dönemden geçtiğimiz bu günlerde bana süslenmek ve püslenmek güzel geliyor. Senin gibi bir arkadaşımın ricasını asla geri çevirmezdim ve bu yüzden katıldım” diyerek cevap verdi.

Arzum Onan katıldığı canlı yayında güzellik konusunda konuşurken “Bir çok kişi kendime  nasıl baktığımı merak ediyor ve soruyor. Çok su tüketirim ve fazla makyaj yapmam. Doğrusunu söylemek gerekirse genetik olarak çok şanslıyım. Annem ve teyzem de güzel kadınlardır” dedi.

Kendisi gibi oyuncu olan eşi Mehmet Aslantuğ ile 1996 yılından beri evli olan Onan kendisine sorulan “Mutlu evliliğin sırrı ne?” sorusuna da “Evlilik emek ister, sevgi ister, sabır ister. Emek göstermeden evliliğini yürütemezsin. Bazen yeri gelir kendimize tahammül edemezken evlilikte bunlar değişebiliyor” yanıtını verdi.

Canlı yayında kendisine neden ikinci çocuğu yapmadıklarının sorulması üzerine Arzum Onan “ İkinci çocuğu düşündüğümüz dönemlerde sağlık sorunları yaşadım. Daha sonra da oğlum ile doğacak kardeşi arasında çok yaş farkı olacağını düşünerek ikinci çocuğu düşünmedik” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here