Ana sayfa Magazin İlker Kaleli Netflix dizisi “The Serpent” ta

İlker Kaleli Netflix dizisi “The Serpent” ta

784
0

Ünlü oyuncu İlker Kaleli BBC ve Netflix ortak yapımı olan The Serpent adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. İlker Kaleli’ye bu dizide Ellie Bamber, Jenna Coleman ve Billy Howe gibi tanınmış oyuncular eşlik edecekler.

Netflix’in bu sezon için iddialı yapımlarından birisi olan The Serpent adlı dizinin konusu gerçek bir hikayeye dayanıyor. 1970’li yıllarda Nepal, Tayland ve Hindistan’da öldürülen 20 batılı gencin cinayetlerinin ardında olduğu düşünülen Charles Sobharj’ın sıra dışı hikayesini konu alırken, 20 yüzyılın en azılı katillerinden birisi olan Charles Sobrhaj’ı ünlü oyuncu Tahar Rahim canlandırıyor.

BBC-Netflix ortaklığı ile BBC One tarafından ITV Studios’un yan şirketlerinden biri olan Mammoth Screen tarafından yapımcılığının üstlenildiği The Serpent adlı dizinin yönetmenliklerini Hans Herbots ve Tom Shakland üstenirlerken, dizinin senaryosunu Toby Finlay ve Richard Harlow kaleme almışlar.

Çekimlerine Tayland’da başlanan dizi İrlanda ve İngiltere haricinde bir çok ülkede yayınlanacak. İlker Kaleli’nin dizide bir hippiyi canlandıracağı ama karakterin hakkında bilgi verilmediği dizi için Netflix’in ortağının BBC olmasına rağmen dizinin bu ülkeden neden yayınlamayacağı konusunda Netflix ve BBC tarafından şu ana kadar bir açıklama gelmedi.

Geçtiğimiz aylarda Netflix tarafından yapılan bir açıklamada 2019-2020 sezonunda birden fazla Türk dizisinin yapımına başlanacağı ve bir çok Türk oyuncusunun başka dizilerde oynayacağı açıklanmıştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here