Ana sayfa Magazin İrem Derici Harbiye konseri için kesenin ağzını açtı

İrem Derici Harbiye konseri için kesenin ağzını açtı

888
0

Ünlü şarkıcılardan biri olan İrem Derici, geçmiş olduğumuz hafta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava’da konser vermiş oldu. Konsere tam olarak iki ay öncesinden hazırlanmaya başlamış olan ve bununla ilgili de 150 kişilik ekiple çalışma gerçekleştiren şarkıcı, tam tamına 450.000 Türk Lirası tutarında para harcadı.

İrem Derici, geçmiş olduğumuz gece organizasyonunu Bayhan Prodüksiyon’un üstlenmiş olduğu ‘Harbiye Yıldızlı Geceler’ adlı konser serisinin dahilinde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava konserine çıkmış oldu. Provaları yaklaşık olarak iki ay devam eden konseriyle ilgili olarak 150 kişiden oluşan bir ekiple çalışma gerçekleştiren İrem Derici, 24 şarkıdan oluşan bir repertuvar hazırlamış oldu.

İrem Derici, prodüktörlerden Alper Atakan ile birlikte rapçi Sefo’yu da sahnesi üzerinde ağırladı. Harbiye’de görmüş olduğu yoğun ilginin karşısında çok duygusal anlar yaşamış olan İrem Derici, ‘Ağlamam çok zordur ancak bu sevgi karşılığında mutluluk gözyaşlarım benim bunlar, iyi ki varsınız. Bu sahne benim en büyük hayalimdi, sayenizde hayalim de gerçek oldu’ ifadelerine yer verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here