Ana sayfa Magazin İrem Derici’den itiraflar

İrem Derici’den itiraflar

327
0

Magazin gündeminde devamlı yerini koruyan İrem Derici, kendisine ait YouTube kanalı için dokuz yıldır beraber çalıştığı menajeri Özgür Aras’ın sorularını yanıtlarken Özgür Aras’ın sorularına birbirinden çarpıcı cevaplar verdi..

Özgür Aras YouTube’da programda İrem Derici’ye, “Bir mektup yazma hakkın olsa kine ve ne yazardın?” sorusu için “Öyle bir şansım olsa ilk yazacağım kişi eski sevgililerimden biri olurdu. Yazacağım mektupta her şey çok güzel giderken birden bire sapıtarak kendi problemlerimin derdine düşerek hayatımı en güzel ilişkisini mahvettiği için kendisinden özür dilerdim. O günden sonra asla bir daha bu kadar güzel bir şeyi yaşamayı yarısı kadar güzel bir şey yaşayamayacağım için” dedi.

Özgür Aras’ın “Asla duyulmayacağını bilsen ne suç işlerdin?” sorusuna ise İrem Derici “Her halde büyük bir hırsızlık yapardım. Tıpkı La Casa De Papel’deki gibi merkez bankasını soyardım. Eski sevgililerimin hepsini tek tek kaçırır sonra onları bir eve veya bir odaya tıkarak hayatlarının sonuna kadar orada yaşamalarını sağlardım. Hayatlarının kalanını orada bitirsinler, ihtiyaç duyduklarında yemeklerini, sularını verir ve bir daha sosyal hayata karışmasınlar. Ben unutmuş olsam da onlarla ilişkim çoktan bitmiş olsa da magazinde bir hatunu kollarına taktıklarında ben kuduruyorum. Hayatlarını benimle bitirmiş olmalılar. En güzel hatunları bulup kollarına takıyorlar. Ben kuduruyorum… Halk arasına çıkmasınlar bende kalsınlar…” yanıtını verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here