Ana sayfa Kültür-Sanat İsmail Hacıoğlu Naim filminde

İsmail Hacıoğlu Naim filminde

920
0

Ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu ve Dijital Sanatlar Yapımevi’nin Ayla ile başlayan işbirliği 22 Kasım’da gösterime girecek olan “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” ile devam ediyor. İsmail Hacıoğlu filmde, şampiyonlar şampiyonu olan haltercimizin Türkiye’ye ilticası etmesinde yardım eden gözü kara ekibin içinde bulunuyor.

Olimpiyat ve dünya şampiyonu sporcumuz Naim Süleymanoğlu’nun hayatından önemli anları sunan “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu”, 22 Kasım’da sinemalarda gösterilmeye başlanıyor.

Yönetmenliğini Özer Feyzioğlu’nun yaptığı filmin konuk oyuncuları arasında ise sinema ve televizyon dünyasının sevilen ismi İsmail Hacıoğlu bulunuyor. Ayla ile başlayan Dijital Sanatlar Yapımevi ve İsmail Hacıoğlu işbirliği, konuk oyuncu olarak bu filmde de sürüyor.

1980’li yıllarda Bulgaristan’daki soydaşlarımıza yapılan haksızlıklar en tepe noktasına ulaşmışken, her Bulgaristan Türk’ü gibi Naim Süleymanoğlu’nun da adı değiştirilmiş, uluslararası yarışmalara yeni ismiyle katılmak zorunda kalmıştı.

Bunlara dayanamayan sporcumuz, Bulgaristan’da yaşanan haksızlıkları tüm dünyanın gözüne sokmak için hayatını hiçe saydı ve özgürlüğe iltica etti. Bu kararıyla da milyonlarca soydaşımızın sesi oldu.

Naim filminde, Naim Süleymanoğlu’nun Avustralya’da başlayan özgürlük yolculuğunda kendisine yardım eden, korkusuz ve gözü kara ekip arasında İsmail Hacıoğlu’nu da izleyeceğiz.

CGV Mars aracılığıyla 22 Kasım 2019’da izleyiciyle buluşacak filmde, Hayat Van Eck’le birlikte Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk, Gürkan Uygun, Levent Ülgen, Renan Bilek, Barış Kıralioğlu, Bülent Alkış, Kemal Başar, Mehmet Esen, Evren Erler, Mustafa Kırantepe ve Uğur Güneş gibi önemli oyuncular rol alıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here