Ana sayfa Magazin İşte benim stilim yarışmacısına hırsızlık davası açıldı

İşte benim stilim yarışmacısına hırsızlık davası açıldı

456
0

Show Tv. ekranlarında yayınlandığı döneme damgasını vuran İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını kısa bir sürede duyuran ve sonrasında geçirdiği estetik operasyonlarla magazin dünyasında adından sıkça söz ettiren Ayşegül Melisa Doğan, trafiğe arkadaşının ehliyeti ile çıkarken yolda trafik ekipleri tarafından yapılan çevirmede alkollü ve çalıntı kimlik ile çıktığı tespit edilen Ayşegül Melisa Doğan hakkında yasal işlem başlatıldı.

Takvim gazetesinin haberine göre 22 Aralık günü yanında güzellik koçu olan bir bayan arkadaşı ile Beşiktaş’ta buluşan Melisa Doğan arkadaşının çantasından iddialara göre ehliyetini çaldı. Araçları ile Beşiktaş’ta seyrederken trafik polisleri tarafından çevrilen Melisa Doğan 1.81 promil alkollü çıkınca polislerin ehliyet ve ruhsat istediklerinde daha önce çaldığı arkadaşının ehliyetini polislere verdi.

Olay sonrasında çalınan ehliyetin sahibi Özge Özel’e ceza gelmesi üzerine ehliyetinin çalındığını fark ederek suç duyurusunda bulundu. Cumhuriyet Savcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında Özge Özel’e ait ehliyeti Ayşegül Melisa Doğan’ın ortaya çıktı. Doğan ise yaptığı açıklamada kullandığı aracın şirket aracı olduğunu, ehliyetin de yanlışlıkla ruhsatın içine karıştığını iddia ettiği öğrenildi.

Cumhuriyet Savcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında Ayşegül Melisa Doğan hakkında  ‘Elde veya üstte taşınan eşyayı özel beceri ile almak suretiyle hırsızlık’ suçu kapsamında 7 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldığı öğrenildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here