Ana sayfa Magazin Jennifer Lopez yeni yaşını Antalya’da kutladı.

Jennifer Lopez yeni yaşını Antalya’da kutladı.

724
0

Son yılların en iyi sahne sanatçılarından biri olarak kendisini 7’den 70’e herkese hayran bırakan ve gişede yaptığı 3 milyar dolarlık hasılatıyla benzersiz başarılara imza atan sanatçı Jennifer Lopez doğum gününün ‘’It’s My Birthday’’ turnesi kapsamında Antalya Regnum Karya’da sahnesinde kutladı. Jennifer Lopez Antalya Regnum Karya’da verdiği konserle son  ,7 yılda 3. Kez Türkiye sahnesinde hayranlarıyla buluştu.

Jennifer Lopez konseri boyunca yaklaşık 2 saat sahnede kaldı. Konseri izlemek isteyen hayranları konsere saatler kala otele geldiler. Konser için otele gelen konukların bilet kontrolü sonrası konser alanına geçtiler. Konseri izlemeye gelen bir çok müziksever konser alanı girişinde hazırlanan özel köşede Jennifer Lopez’in posterinin önünde fotoğraf çektirdi.

Konseri boyunca  iki kez kostüm değiştiren Jennifer Lopez, seslendirdiği tüm şarkılarla kendisini izlemeye gelenleri coşturdu. Konseri izleyen müzikseverler ve hayranları konser boyunca  sanatçının tüm şarkılarına eşlik edip dans ettiler. Konseri izleyen bir çok kişi konser sırasında selfie çekerek kendilerine ait  sosyal medya hesaplarından da canlı yayın yaptı.

Jennifer Lopez’in Antalya’da verdiği konserinde Türkiye’den de 60 kişilik ekip görev yaparken toplam 150 kişilik teknik ekip görev aldı. Jennifer Lopez’in normal konserlerinde yaklaşık 80 ışık kullanılırken Antalya konserinde yaklaşık 800  civarı ışık kullanıldı.

Jennifer Lopez’in konserini ayakta izleyenlerin 7 bin lira ödediği konserde locada konseri izlemek isteyenler yaklaşık olarak 300 bin lira ödediler.

Jennifer Lopez için Isparta’da özel olarak yetiştirilen güllerle sanatçının kulisi ve sahnesi donatıldı. Daha önce konserde 75 dakika da sahnede kalacağı söylenen sanatçı, seyirciden aldığı çoşku sonrasında 120 dakika sahnede kaldı. Lopez sahnede son dönemlerde müzik listelerini alt üst eden şarkısı “Medice”nin yanı sıra tüm hit şarkılarını konserini izlemeye gelen konukları için seslendirdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here