Ana sayfa Dizi&Film Kalk Gidelim’de “Kelle İbrahim” sürprizi

Kalk Gidelim’de “Kelle İbrahim” sürprizi

472
0

TRT 1 ekranlarının sevilen, aile komedi dizisi  Kalk Gidelim” yüz on beşinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Kalk Gidelim’in yeni bölümünde neler olacak:

Kelle İsmail’ in yaptığı hamle sonucu evde sabun pateni yapan Mustafa Ali ve Seyfettin’i faka bastırmıştır. Köylünün asla görmesini istemedikleri tabela  “Sırfbaş Tabelası” artık köy meydanın tam ortasındadır ve bu yüzden Mustafa Ali ve Seyfettin zor durumda kalacaktır.

Ercan, karısının son yaşanan olaylardan etkilendiğini düşünerek onu orman kampına götürmüş, ıssız ormanda 5 günlük bir kamp yapmışlardır. Ercan karısı Meryem’in salıncakta sallanırken başına gelen küçük bir kaza yüzünden hastaneye götürdüğünde büyük bir tesadüfle karşılaşır. Meryem gibi Sevda’da eğlenirken köpükten kayarken başına küçük bir kaza gelmiş ve Duru ve Nurcan tarafından hastaneye kaldırılmıştır.

Köy meydanındaki tabela için kesin bir çözüm arayan Seyfettin ve Mustafa Ali, İsmail ile konuşarak ikna etmek isterler ama İsmail bir türlü inadından vazgeçmez. Veli tabelanın kaldırılması için başka bir çözüm bulurken bu çözümü Halim’den öğrenen Yasemin hemen babasına gidip anlatır ve İsmail bambaşka bir karar alır. Tabela krizi tam olarak çözüleceği düşünülürken tabela krizi bambaşka bir hal alır.

Kelle İsmail ile gelişmelerden habersiz konuşmaya giden Seyfettin kendisini bilmeden bir kız isteme olayının içinde bulunduğunu fark edince olaylar bir anda çok farklı gelişmeye başlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here