Ana sayfa Dizi&Film Kalk Gidelim’de Kelle İsmail karakolda

Kalk Gidelim’de Kelle İsmail karakolda

451
0

Aile komedisi olarak izleyicisinin büyük keyifle izlediği TRT 1 ekranlarının sevilen, komedi dizisi Kalk Gidelim” yüz on dokuzuncu bölümüyle ekranlara geliyor.

Kalk Gidelim’in yeni bölümünde neler olacak:

Kelle İsmail dostlarına ve arkadaşlarına evinde bir davet verir ve bu davette herkesin keyfi yerindedir. Kelle İsmaill’in verdiği davete giden Dudu ve Duru’nun başka bir amaçları vardır. Dalgiller davete katılırken evde kalan Perihan geleneksel pekmezli aşure yapar. Aşureyi geç saatlerde bitiren Perihan dağıtımı gece saatinde yapmaya kalkınca Dalgiller’ in mermercide olduğunu unutur. Aşure götürmek üzere eve gittiğinde anlayamadığı bir sürprizle karşılaşır.


Seyfettin sabah tarlasına gittiğinde tarlanın kazıldığını fark edince olay çıkarır. Kelle İsmail’in kendilerini yemeğe çağırıp kendisinden ve Samim’den habersiz evi boşalttığını ve tarladaki gömüyü çıkardığını düşünür. Mustafa Ali ise diğerlerinin aksine böyle bir şeyin olacağına ihmal dahi vermez. Olay jandarmaya kadar yansır ve jandarma olay hakkında araştırmalara başladığında somut bir şey bulamaz.

Jandarma sadece tarlanın kazılması için soruşturma açmamıştır. Şakır’in annesinin kaybolduğunu düşünerek jandarmadan yardım istemiştir. Samim jandarmaya ifadesini verdikten sonra jandarma Kelle İsmail’i gözaltına alır ve sorgular. Kelle İsmail geceyi karakolda geçirmek zorundadır. Bu Yasemin için bir travma demektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here