Ana sayfa Magazin Kanal D bir dizinin daha ipini çekti

Kanal D bir dizinin daha ipini çekti

669
0

Televizyon kanallarında dizilerin yaprak dökümü son hızla devam ediyor. Fox TV ekranlarında yayınlanan Zümrüdüanka adlı diziden sonra yine aynı kanalda yayınlanan Öğretmen dizisinin ardından başrollerini Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünü üstlendiği  Çocukluk adlı dizi yayından kaldırılırken ATV ekranlarında yayınlanan, Maria ile Mustafa’nın ardından reytinglerde istenen sonucu elde edemeyen Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Annenin Günahı dizisinin de fişi çekildi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde Özge Özberk, Emre Kınay, Musa Uzunlar, Mert Yazıcıoğlu, Simay Barlas, Pamir Pekin ve Nefise Karatay gibi isimlerin yer aldığı Bir Annenin Günahı ekranlara çok kısa bir sürede veda eden dizilerden birisi oldu. Dizinin 19 Aralık Cumartesi gecesi ekranlara gelen 5. Bölümün ardından yayından kaldırılarak ekran macerası sona erdi. Reytinglerde ilk 10 program arasına giremeyen dizi final bile yapmadan yayından kaldırıldı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan “Bir Annenin Günahı” adlı dizide kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan bir annenin çocuğu için suç izlemesini ve bu gerçekle yaşamak zorunda kalan iki gencin aşk hikayesini anlatıyordu.

Dizinin başrol oyuncusu Özge Özberk de sosyal medya hesabından veda paylaşımı yaptı. Özberk paylaşımında “Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma sonsuz” notunu yazdı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here