Ana sayfa Magazin Kansere yakalana şarkıcı Gülay vasiyetini hazırladı

Kansere yakalana şarkıcı Gülay vasiyetini hazırladı

210
0

Geçtiğimiz yıllarda önce mesane ardından da böbrek tümörü kanserine yakalanan ve bu iki kanserle yaptığı mücadeleyi kazanan Gülay bir zamanda çoklu organ yetmezliği tedavisi görmüştü.

Yaşadığı kanser mücadelelerinden galibiyetle ayrıldıktan sonra çoklu organ yetmezliğini de yenen ünlü şarkıcı Gülay Sezer bu kez rahim kanserine yakalandı. Bodrum’da rahim kanserine yakalandığını öğrenen Gülay İstanbul’a hemen dönerek tedavisine başlanırken ünlü şarkıcıdan bugün de yeni haberler gelmeye başladı.

Ünlü magazinci ve Milliyet gazetesi yazarlarından Ali Eyüpoğlu bugün kaleme aldığı köşesinden Gülay’ın Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tahlillerini yaptırdığını ve tedavisine başlandığını söyledi. Bir haftaya kadar şarkıcının rahim kanseri ameliyatı olacağını belirten Eyüboğlu, Gülay’ın açıklamaları da ekledi.

Eyüpoğlu köşesindeki yazısında ünlü şarkıcının kendisine söylediği “Sevenlerim, hayranlarım korkmasın ve üzülmesin. Daha önce 2 kez yendiğim kanser konusunda bayağı deneyimliyim. Bu üçüncü kansere yakalanışım. İki yıl önce de çoklu organ yetmezliği yaşamış ve bunu da atlatmıştım. Henüz dokuz canımı tamamlamadım. Beş canım daha var. Sevenlerim dua etsinler benim için” ifadelerini kullandığını okurlarına duyurdu.

Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüpoğlu yazınısın devamında ünlü şarkıcının vasiyetini hazırladığını belirterek yazısına şöyle devam etti: “Artık bir vasiyet hazırlayayım yani. Her ihtimale karşı. Bir şey olacağından değil ama bulunsun. Olmasını istediğim şeyler var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here