Ana sayfa Magazin Katarsis’in konuğu Kibariye oldu

Katarsis’in konuğu Kibariye oldu

544
0

Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu Katarsis programının bu haftaki konuğu samimi sohbeti ile başarılı sanatçı Kibariye oldu. Kibariye, sanat yaşantısı dahil olmak üzerine bilinmeyen birçok şeyi Gökhan Çınar’a anlattı.

Kibariye programda annesi hakkında “Böyle fedakar annenin ben ayaklarını öperim. Hayatta her şeyin kopyası vardır ama anne ve babanın yoktur. Zaten anne olduğunuzda annenizin kıymetini daha iyi anlıyorsunuz. Annemi çok seviyorum ama duygularımı ona karşı belli edemiyorum” diyerek duygularını dile getirdi.

Biz 8 kardeşi, annem bizi çok iyi büyüttü. Bugüne kadar sansasyonlarla hiç gündeme gelmedim.  45 yıl hep yalnız yaşadım. Herkesten her şeyimi gizli tuttum. Çoğu zaman stüdyoya şarkı söylemek için girdiğimde içim kan ağlıyordu. Kimse zannetmesin ki Kibariye hep kahkaha atıyor, hep pozitif… Benim için hala kanıyor.’’

 Seda Sayan ile 35-40 sene önce birlikte yaşadıkları ve bodrum katında bir dairede kiracı olduklarını evde Seda Sayan’ın temizliği kendisinin de yemeklerini yaptığını söyleyen Kibariye onunla öyle güzel anlaşırdık ki Seda başka türlü biri diyerek Seda Sayan’a övgüler yağdırdı.

Hayatı boyunca sabırlı ve kindar olmadığını söyleyen Kibariye hiçbir zamanda sahtekar olmadığını dile getirerek her şeyi içine gömdüğünü, her zaman mütevazi olmaktan dolayı gurur duyduğunu dile getirerek “Küçülen büyür!” dedi.

Kibariye’nin programda “Annem” adlı şarkıyı okurken gözlerinin dolduğu ayrıca gözlerden kaçmadı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here