Ana sayfa Magazin Kemal Sunal kabri başında anıldı

Kemal Sunal kabri başında anıldı

813
0

Türk sinemasının unutulmaz oyuncularından Kemal Sunal vefatının 20’inci yılında kabri başında yakınları ve sevenleri tarafından anıldı. Sabah saatlerinden itibaren Kemal Sunal’ın Zincirlikuyu Mezarlığı’nda bulunan mezarlığına eşi Gül Sunal, oğlu Ali Sunal, kızı Ezo Sunal, sevenleri ve dostları geldiler ve ünlü sanatçının kabri başında Kuran-ı Kerim okutularak dualar edildi. Anma töreninde duygusal anlar yaşanırken anma töreni sonrasında Kemal Sunal’ın kendi gibi oyuncu olan oğlu Ali Sunal “Tek tesellim evimde kızımı yetiştirirken evde bol bol Kemal Sunal olacağını düşünmesi olduğunu” söyledi.

 Kemal Sunal’ın eşi Gül Sunal ile mezarlıkta yaptığı açıklamada “ Onun yokluğunu hissetmek çok acı. Ancak yavaş yavaş onsuz yaşamaya çalışıyorum ve onsuz olmayı kabullenebiliyorum. Ama bizleri bu sürede en mutlu eden şey Kemal Sunal’a olan ilginin her geçen gün biraz daha artması. Sevenleri bizleri bugüne kadar hiç yalnız bırkamadu” diyerek duygularını ifade etti.

Ali Sunal babasının mezarı başında anma törenine katılan basın mensuplarına da “ Ölümünden bu yana 20 yıl geçti. Ama ona olan sevgi her geçen gün daha da arttı. O hak ettiği sevgiyi görüyor ve kabrinde dahi olsa bunu hissediyordur. Onsuz yaşamak bizler için çok acı veriyor ama bizleri mutlu eden en büyük şey bugün bile hayranlarının kendilerini bir an olsun yalnız bırakmamasıdır” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here