Ana sayfa Magazin Kızının bikinili pozlarına neden izin vermediğini açıkladı

Kızının bikinili pozlarına neden izin vermediğini açıkladı

378
0

Son günlerde kızının bikinili ve cesur pozları ile anılan ünlü sanatçı Coşkun Sabah “Her zaman dürüstlüğüm yüzünden kaybettim Ben ne söylüyorsam doğrudur. Halkımı asla rencide edecek davranışım olmaz. Bankada 500 bin liram olduğunu ve bunu 5 ayda harcayabileceğimi söyledim. Bunlar doğru sözlerdir. Her ay 60 bin lira kredi ödüyorum, bunun yanında nafakalarım, tazminat ödemelerimle birlikte aylık masrafım 90 bin lira civarında” dedi.

Kızım sosyal medyada bikinili resimler paylaştı diye 1 ay kızıyla küs kaldığı konusunda açıklamada bulunan Coşkun Sabah “Kızım da benim gibi saftiriğin teki. Instagram’a bikinili resimlerini koymuş. Haber ve magazin siteleri de bunu haber yapmış. Fotoğraflar bir anda elden ele dolaşmaya başladı. Böyle bir paylaşım hoş bir şey mi?  Burası Türkiye! Türkiye nüfusunun yüzde kaçı türbanlı biliyor musunuz? Kimse kimseyi yargılamasın. Ben Diyarbakır’lıyım ve benim kendime göre gelenek ve göreneklerim var. Bizler gelenek ve görenekleriyle yaşayan insanlarız. Bize ters bu. Siz normal buluyor musunuz bunu?”

Dışarısı sapık kaynıyor. Benim kızımın bikinili resmi ile birisi neden tuvalete girsin. Kızım o bikiniyi plajda giysin, tatil beldesinde giysin kimse dönüp de sana bakmaz ama internet öyle mi? Hapishanedeki sapık da, üçkağıtçı da cani de girip bakıyor. Niye herkes benim kızımın fotosunu alıp da evinde, banyosunda tuvaletinde elinde cep telefonu benim kızımın resmine baksın. Bir baba olarak ben buna müsaade edebilir miyim? Plajda giyerse giysin ama Instagram’a koyamaz.” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here