Ana sayfa Magazin Klipi kısa bir sürede 34 milyon kişi izledi

Klipi kısa bir sürede 34 milyon kişi izledi

398
0

Profesyonel müzik kariyerine “Öpüm Nefesinden” adlı şarkısıyla başlayan Şöhret Memmedov kısa bir süre içerisinde kardeş ülke Azerbaycan’ın en çok konuşulan isimlerinden birisi olmayı başardı. Başarılı sanatçı Şöhret Memmedov “Öpüm Nefesinden” adlı şarkısını kliplendirirken kendisine ait YouTube kanalından yayına verdikten çok kısa bir süre içerisinde yaklaşık 34 milyon kişi tarafından izlenerek büyük bir başarıya imza atmayı başardı.

Askeri okulu bitirdikten sonra Azerbaycan ile Ermenistan arasında Dağlık Karabağ’ın işgali yüzünden çıkan savaşa katılan Şöhret Memmedov vatan topraklarını geri almak için savaşırken daha önceden hazırlamış olduğu“Öpüm Nefesinden” adlı şarkısını hayranlarıyla paylaşarak dijital platformlarda yerini daha da sağlamlaştırarak hafızalara kazıdı.

“Öpüm Nefesinden” adlı şarkının söz ve müziği Şöhret Memmedov’a ait olurken şarkıya isim veren kişi ise Dildara Eyyubo oldu. Öpüm Nefesinden adlı şarkı dinleyicisine geçmişten geleceğe kısa bir yolculuğa çıkarırken kulaklarının paslarını da siliyor.

Müzik ile küçük yaşlarından itibaren iç içe olan Şöhret Memmedov bugüne kadar amatör olarak yaptığı tüm çalışmaları YouTube sayfasından paylaşırken profesyonel müzik kariyerine de YouTube partnerlerinden ve müzik şirketlerinden birisi olan Wediacorp Music ile işbirliği yaparak girerken kısa bir süre sonra yeni ve sürpriz bir projeyle sevenlerine kavuşacağını ifade ederken genç sanatçının ‘Öpüm Nefesinden” tüm müzik platformlarında ve klibi kendi YouTube kanalında yayında!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here