Ana sayfa Magazin Köksal Baba’nın hayali gerçek oldu

Köksal Baba’nın hayali gerçek oldu

364
0

Sosyal medyanın en sempatik ve sevilen fenomenlerinden biri olan Trabzonlu Köksal Baba’yı sadece Türkiye’den değil dünyanın dört bir yanından sosyal medya kullanıcıları takip ediyor. Köksal Baba hakkında hayatını konu alan kısa film yapıldı ve bu kısa film çok kısa bir süre içerisinde binlerce tarafından izlendi. Kısa filmi izleyenlere duygu dolu anlar yaşatan yapımda Köksal Baba’nın can dostu Süleyman Köse, arkadaşı Richard, aşkı Ayşe ve hayali olan kırmızı kamyonete yer verildi.

Kısa filmde Köksal Baba’nın annesinin vefatından dolayı bir boşluğa düştüğü, sonrasında babasından hatıra kalan kırmızı kamyonetiyle dağ tepe dolaştığı, kardeşlerinin miras anlaşmazlığına düşerek babasından hatıra kalan kırmızı kamyonetin satılmasının ardından Süleyman Köse satılan kırmızı kamyoneti bularak satın alarak Köksal Baba’ya büyük bir sürpriz yaptı.

Köksal Baba, Süleyman Köse’nin büyük sürprizi sonrasında eve girerek yıllardır sakladığı oyuncak kırmızı kamyonetiyle birlikte üzerinde “Ayşem” yazan kırmızı kamyonete binerek anne ve babasının birlikte çekilmiş bir fotoğrafını dikiz aynasına astı. Köksal Baba daha sonra kamyonette yıllardır en sevdiği şarkı olan Erkan Ocaklı’nın “Ayşem” isimli şarkısını açarak yıllardır gerçekleştirmeyi hayal ettiği hayalini gerçekleştirmiş oldu.

Bu mutlu anlarını sosyal medyadan paylaşan Köksal Baba ve Süleyman Köse’nin paylaşımına kısa sürede sosyal medya kullanıcıları beğeni ve yorumda bulundular.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here